PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688534}
9,1 9
ocen
9,1 10 1 9
McClane
powrót do forum filmu McClane

Oby to nie był kolejny gniot po częsći 4, 5 ,

James_Bond_filmweb

po 3 części mogli zakonczyc ...

medisess

Czwarta cześć była dobra, nie tak dobra jak trójka, ale nie narzekajcie tak. Niestety piąta część przez pryzmat poprzednich to gniot...

James_Bond_filmweb

Będzie, będzie, skoro F&F7 zarobił półtora biliona to i na Die Hard 12, Rambo 16 i Predator vs Aliens vs Spidermen pójdą ludzie

MarcelKowal

czy ja wiem... 4.0 byla najlepsza ze wszystkich

stiffler1989

1>2>4>3>5 moim zdaniem

matbla2000

1>3>2>4>5

James_Bond_filmweb

Trzecia część też była kiepska.

James_Bond_filmweb

Czwarta była w miarę, oczywiście odbiegała już od pierwowzorów.

James_Bond_filmweb

Naprawdę się łudzisz...? Ja zakończyłem na 3 części - i na tej powinni zakończyć bo pozostałe to porażka. 3 część jest świetna: duet Bruce'a Willisa z Samuelem L. Jacksonem jest genialny. :)

zachariasz_xxx

Dla mnie trzecia jest lepsza od drugiej. Z kolei czwarta nie ejest tragiczna, chociaż nie płakałabym, gdyby jej nie było. Trzy pierwsze częsci oglądałam wiele razy, jedynkę znam niemal na pamięć, a czwórkę widziałam tylko dwa i raczej wystarczy. Piątkę zaczęłam oglądać, ale po 15 minutach stwierdziłam, że szkoda na to czasu...

James_Bond_filmweb

na re-boot sie nie zanosi raczej kontynuacja

James_Bond_filmweb

4 cześć nie była jakimś tam gniotem fakt "techologicznie" to nie jest pierwsza część było trochę efektów komputerowych, ale sama fabuła filmu była akurat ciekawa, Piątą część to według mnie za bardzo przerysowali, a to strzelanie z helikoptera to juz komedia była.

James_Bond_filmweb

4 jeszcze dobra była 5 dość słabo i 6 możliwe że jeszcze gorzej oby mnie pozytywnie zaskoczyli :D

S_z_y_m_o_n

6 nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones