PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11726}
7,4 284 854
oceny
7,4 10 1 284854
7,0 25
ocen krytyków
Dirty Dancing
powrót do forum filmu Dirty Dancing

Według mnie za samą muzykę temu filmowi należy się 9/10!
Rozumiem może się nie podobać, albo, bo stary, albo, że nudny, przewidywalny, czy coś... Według mnie jest świetny, ale to zasługa nie tylko bardzo dobrze dobranych aktorów(był gdzieś temat, że nie lubi ktoś Grey w tym filme. Mnie też ona denerwowała momentami, ale i tak uważam ten film za zajebisssty), ale także świetnie dobranej muzyki, rytmów i ... Po prostu Ahh...!

ocenił(a) film na 9
Angela4b

Co do muzyki - w którym momencie filmu możemy usłyszeć "be my baby" the ronettes? Czy ta piosenka tylko jest na soundtracku?

ocenił(a) film na 10
yogobelka

dziś będę oglądać po raz 10 więc zwrócę uwagę i jutro dam znać w którym momencie to było :)

ocenił(a) film na 7
yogobelka

Piosenka została użyta na napisach początkowych filmu.

ocenił(a) film na 9
La_Violetera

dzięki :)

ocenił(a) film na 9
Angela4b

nie odkryłeś ameryki z piękną muzyką bo za muzykę film otrzymał Oscara...

ocenił(a) film na 8
monika199406

Tylko za jedną piosenkę ;)

Angela4b

muzyka jest świetna tak jak i film:D

użytkownik usunięty
simplyStreep

najlepsze piosenki z filmu to chyba "will you still love me tomorrow" , "be my baby"... mogłabym oglądać i oczywiście słuchać w nieskończoność.

Angela4b

Muzyka 10/10

ocenił(a) film na 9
pkratiuk88

Soundtrack mogę słuchać godzinami a moją ulubioną piosenką jest Cry to me ze sceny pierwszego razu Baby i Johnny'ego, następnie Hungry Eyes, Do you love me, will you stiil love me tomorrow. Ponadczasowa.

ocenił(a) film na 8
Angela4b

Muzyka jest najwiekszym atutem tego filmu. Aktorzy i ich choreografia też jest na mocnym poziomie.

Angela4b

Niektóre numery w filmie nie mogły brzmieć tak jak w czasach, w których dzieje się akcja, np "Time of my Life' czy "Hungry Eyes", ponieważ brzmiały zbyt nowoczesnie a mimo to tańczą do nich, no ale to tylko film ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones