PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 222
oceny
5,0 10 1 66222
6,0 32
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Kupa kasy wywalona w efekty specjalne, w scenografię i tylko szkod,a że scenariusz składa się z pomysłu "jakoś to będzie". Otórz niestety nie jest.
Aktorzy dukają kwestie napisane chyba 3 minuty przed kręceniem, wyjątkiem jest Kot - który pewnie był szantażowany przez mafię, bo to jedyny sensowny powód dla którego mógł brać udział w tym filmidle.
Nie wiem ile trzeba wypić by uznać to coś za komedię.
Po cholerę ja na to polazłem?!!!

ocenił(a) film na 1
Gen. Pietruszka

Też przypadkiem obejrzałem to DNO w środku tygodnia. Ale jest pozytyw. Od tego czasu dzielę filmy w kolejności na wybitne, bardzo dobre ...... złe, fatalne oraz disco polo i kac wawa (do której to półki skutecznie pretenduje również kilka innych polskich dziełek). Szkoda, ze trzeba dać jedną gwiazdkę. ten film w pełni zasługuje na ZERO.

ocenił(a) film na 1
mbanas

pełna zgoda. Jestem przerażony poziomem tego filmu. Specjalnie dla takich gniotó Filmweb powinien wprowadzić ocenę "0".

ocenił(a) film na 8
Gen. Pietruszka

sztywniak jesteś i tyle ;)
jak nie lubisz takich filmów to na nie nie chodź i nie płacz później , film był bekowy :D

ocenił(a) film na 2
nieuczciwy

Bekowy? Obok mnie w kinie siedział gość w dresie, prawdopodobnie wierny fan disco polo. Owszem bekał, ale to dla tego, że żarł jakieś świństwa z torebki. Jeśli więc o to chodzi o bekowość to może brakło mi chipsów lub popcornu.

ocenił(a) film na 1
Gen. Pietruszka

Na moim seansie reakcja widowni a raczej jej brak jedynie potwierdzała niskość tej produkcji...

ocenił(a) film na 1
Gen. Pietruszka

chyba tylko ciacho było gorsze

ocenił(a) film na 5
jacjok

Wiele mozna zarzucić ale efekty byly całkiem niezle:)

ocenił(a) film na 2
sztukaD

Owszem, dlatego piszę, że kupa kasy wywalona w błoto. Jeżeli brakuje scenariusza, a aktorzy grają jak na przedstawieniach przedszkolnych to nie pomoże nawet technika 3D i efekty.

ocenił(a) film na 5
Gen. Pietruszka

To prawda, ze dzis efekty w filmie to nie wszystko:)

ocenił(a) film na 1
Gen. Pietruszka

ja bym powiedział, że tu nie było zadnego scenariusza

wyrwiklakier

Dupoliz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones