PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471099}

Disco robaczki

Disco ormene
4,7 17 092
oceny
4,7 10 1 17092
3,7 3
oceny krytyków
Disco robaczki
powrót do forum filmu Disco robaczki

Czy są tu jacyś fani? Uwielbiam ten film!!!

lunaticass

ja uwielbiam ze względu na muzykę, przeróbki, oraz ze względu na głos Kałużnej (Gocha) i Wodeckiego, dla nich tę bajkę oglądam jak jest w TV mimo że mam ją na płycie.

ocenił(a) film na 10
kinomanka_13

ja też ;dDDDDDDDDDD KOCHAM GO :)))))))))

ocenił(a) film na 3
lunaticass

Pewnie będzie Ci ciężko, choć przyznam sama produkcja nie jest zła, nie idzie się doczepić, ale naprawdę nie ma się z czego śmiać zbytnio... :/

hulk93

rozbawilo mnie to sformułowanie, ze będzie mi ciężko :D a filmu niestety albo stety nie widziałam, więc za bardzo nie wiem, co o nim powiedzieć. nie zmienia to faktu, że nie da się usunąć tego wątku, zdrętwiała mi stopa i boje się, że tak by mogła zastygnąć na zawsze

ocenił(a) film na 3
hulk93

tzn. nie wiem czy stety lub niestety nie oglądałaś... możesz obejrzeć, ale jakbym powiedział: tak, tak obejrzyj, polecam go! i wtedy byś się sama zorientowała, że to może być zmarnowany czas dla Ciebie. poszedłem na to z ciekawości z młodszym bratem do kina i on mi tylko powiedział: "że nigdy więcej czegoś takiego" a wiesz, że młody widz jest najlepszym krytykiem wszelkiej animacji :)

użytkownik usunięty
lunaticass

Czy są tu jacyś zdrowi na umyśle ludzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones