PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631256}

Rozłączeni

Disconnect
7,5 21 688
ocen
7,5 10 1 21688
Rozłączeni
powrót do forum filmu Rozłączeni

Niesamowity film!

ocenił(a) film na 10

Im więcej filmów oglądam, tym trudniej znaleźć filmy wybitne. Ten z pewnością -w moim subiektywnym odczuciu - do takich należy. Wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu, ale bardzo, bardzo polecam...

ocenił(a) film na 7
nowakos

Bardzo mi się spodobał ten film na początku myślałem że to jakieś słabe będzie ale czym dłużej oglądałem tym bardziej mnie wciągał naprawdę dobre kino

ocenił(a) film na 9
nowakos

To prawda, Disconnect wywarł na mnie ogromne wrażenie, a do filmu podchodziłem bardzo neutralnie, żeby nie powiedzieć lekko negatywnie. Pewnie przez to, że sporo przeciętniaków ostatnimi czasy oglądałem.
Początek może nie zachwycać, ale z każdą minutą jest tylko lepiej. Ostatni raz tak "przytłoczony" się czułem oglądając Detachment (2011). Polecam!

ocenił(a) film na 9
Fj00b

Ja dokładnie tak samo czułam się po tym filmie wstrząśnięta, a to się zdarza tylko przy bardzo dobrych produkcjach.Podobne wrażenia miałam przy filmach ,,Bracia" i ,,Lektor".

ocenił(a) film na 10
Paulina33313

a która wersja "Braci". Oryginalna duńska, czy amerykańska?

ocenił(a) film na 9
nowakos

chodziło mi o amerykańska wersję, ale za duńska też planuje się zabrać za niedługo :)

nowakos

zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 9
nowakos

Jeżeli podobał wam się ten film, to jest duże prawdopodobieństwo, że Miasto Gniewu (2004) również wam się spodoba - są podobnego typu, obu dałem 9/10 i o obu raczej nie zapomnę. ;)

ocenił(a) film na 10
kinmaj

a z polskich filmów to gatunkowo zbliżony jest jeszcze film "Zero"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones