PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122831}

Diukowie Hazzardu

The Dukes of Hazzard
6,5 19 224
oceny
6,5 10 1 19224
5,2 5
ocen krytyków
Diukowie Hazzardu
powrót do forum filmu Diukowie Hazzardu

słaby, 3/10

ocenił(a) film na 3

lekka pseudokomedyjka [czyli się nie uśmiejesz bo nie ma z czego] bez większego sensu, dotrwałem do końca aby zobaczyć co zrobi reżyser z tym bajzlem co narobili... taaaa... logika? a po kiego? luz jest przeca...
reżyser się mną nie przejął... luz blues...
ale można popatrzeć np. na Jessice Simpson ;]

ocenił(a) film na 5
VanKert

... i pomarańczowego Dodge'a Chargera oczywiście;D...

VanKert

No nie przesadzaj! Fajne bryki-są, fajne dziewczyny-są, a jest kilka śmiesznych scen...

ocenił(a) film na 4
myszur

ja dałam 4 ale tylko ze względu na Johnny'ego :)

VanKert

Jedyny plus jest za połączenie dwóch wspaniałych facetów w jednym filmie :)
3/10.

ocenił(a) film na 4
VanKert

popieram, durny film, ostatnio nie widziałem żadnej śmiesznej komedii :/

VanKert

W dużej mierze się zgadzam. Niespecjalnie śmieszny, trochę głupkowaty i z niezbyt ambitną fabułą. A jednak ma w sobie coś co sprawiło, że obejrzałem go z przyjemnością. Farmerskie klimaty, coś z motoryzacji i fajne dziewczyny - to powinno się spodobać większości facetów ;)

Ambitni krytycy filmowi mogą go sobie darować, natomiast reszcie polecam na jakiś chłodny letni wieczór dla odprężenia i relaksu :)

ocenił(a) film na 4
VanKert

Strasznie irytujący film, szczególnie ciągłe podkreślanie texańskości, sprawa wywłaszczenia z kręcenie bimbru - jakiś absurd, zamknięcie w areszcie za przekroczenie prędkości na campusie, ale wszystko biją niezliczone wszechobecne zastępy amerykańskiej policji gdzie w jakiejś mieścinie Duka goni kilkanaście radiowozów a ponad drugie tyle blokuje dojazd do Sądu, masakra. Nie umiałem się odprężyć oglądając taki bzdury no i do tego prostacki kiepski humor, zmarnowane 2 h

ocenił(a) film na 10
VanKert

Twoja wypowiedź nie miała żadnego składu ani ładu. Jak już coś ci się nie podobało, wyjaśnij i napisz. Krytykować i narzekać każdy polak potrafi.

Mnie się film podobał, a nawet bardzo. W końcu była to komedia, w dodatku z Knoxville i Scottem -wiadomo było od razu, że będą przepychanki, dogryzanie sobie, wkręcanie nawzajem i wspaniała braterska więź.

Komedie bywają często nieudane, widać jak coś jest robione na siłę - tu tego nie dostrzegłam. Postać Hogga była tu dana nie przypadkowo, to rodzaj klasyku, który wznosi film tylko wyżej i wyżej : )
Uważam, że film ma w sobie to coś, że obejrzałam go z przyjemnością do końca.

Zdaję sobie sprawę, mam nadzieję, że inni też, że nie każdemu musi się wszystko podobać. Gusta są różne, jest ich tyle ile ludzi na świecie.

ocenił(a) film na 3
wschodslonca

Twoja wypowiedź nie miała żadnego składu ani ładu.

pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones