PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 361
ocen
8,3 10 1 498361
8,0 50
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Beznajdziejne!

ocenił(a) film na 1

Dałem "1", a powinno być "0"

ocenił(a) film na 3
rejmons

Ja dałem 3-ke - bo socjopata Tarantino kpi sobie, w żywe oczy, z tych co dali filmowi 10 kę.
Przypomina mi się bajka " Nowe szaty króla"

ocenił(a) film na 1
Mariusz_760301

Wiesz, nie patrzyem dotąt na ten film od tej strony. Ale w sumie masz rację. Tarantino po prostu sobie kpi w żywe oczy! Zresztą, di Caprio gra tam psychopatycznego rasistę - Calvina Candie. I nagle wchodzi do biblioteki, a tam siedzi sobie murzyn - Stephen (Samuel L. Jackson) saczy sobie jego koniaczek i wydaje mu polecenia. Dziwne...

ocenił(a) film na 3
rejmons

Ja zauważyłem jeszcze jedno - Tarantino nie ma jaj by zakpić z gejów oraz żydów. Jednych rusza a drugich omija? Zatem to zwykły pozer.
Już "Monthy Python" miał więcej odwagi i inteligencji w prześmiewstwie. On nie odpuszczał nikomu.
Tyle moich obserwacji.

ocenił(a) film na 9
rejmons

Widzę, ze na forum to większość przeintelektualizowanych, profesjonalnych krytyków filmowych. Brawo!!! Ciekawe czy poza klepaniem w klawiature zrobili cos wiecej? Dla waszych błyskotliwychi w pełni uzasadnionych wypowiedzi, poprzedzonych wieloma trafnymi argumentami dałem 0 bo... 1 to zdecydowanie za duzo. Pozdrawiam "kinomanów".

ocenił(a) film na 8
rejmons

Pozdrawiam ignoranta.

ocenił(a) film na 10
rejmons

Sam jesteś bezandziejny jak możesz takie bzdety wypisywać kurka wodna ja zaraz nie wytrzymam weź ty lepiej usuń konto jak nie znasz się na filmach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ocenił(a) film na 2
snajper12331

Dałam 2, bo serio to chyba druga rola "Leosia", w której mi się podobał :). Wylewające się wiadra krwi z ludzi w tym filmie przeczą wszelkim prawdom medycznym oraz znajomości ludzkiej fizjologii :))). Żeby psy miały siłę rozczłonkować ludzkie ciało musiałyby nie jeść z tydzień, a i tak nie wiem, czy zrobiłyby to w tak ekspresowym czasie, co mnie wręcz rozbawiło :)). Generalnie to jakaś karykatura westernu, bo co chwilę były momenty do pośmiania się. Nie chce się wierzyć, że to film Tarantino. Może poszedł w kierunku komedii ;)).

Prawdziwe westerny skończyły się dawno temu i żaden "cud w HD" z XXI wieku nie dorówna "7 wspaniałym", "Jak zdobyto Dziki Zachód" oraz "Niesamowitemu Jeźdźcowi"....

sheraster

to prawda film ma wiele komicznych sytuacji , ale moja ocena to mocne 8 (oceniam całość, a nie pojedyncze sceny)

ocenił(a) film na 9
rejmons

A co się spodziewać po kolesiu który daje 10 dla Przeminęło z Wiatrem! 1 dla Pokłosia, 1 dla Bękartów Wojny. To rysuje obraz bogoojczyźnianego patryoty który zapewne wyznaje tez ideologię tzw. "cywilizacji białego człowieka", więc w jego ciasnym pojmowania nie może być by ta jego "biała cywilizacja" była przedstawiona taj jak w Django!

ocenił(a) film na 10
doktoralban

Święta prawda

ocenił(a) film na 10
rejmons

film jest świetny, a nawet jak komuś się nie podoba, to 1-ki nie powinno się dawać za sam udział i gre aktorksą 1-ka to przesada..
A Tarantino taki ma styl, jego filmy są charakterystyczne i mogą być dla kogoś zbyt brutalne, itd, moim zdaniem, bomba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones