PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 340
ocen
8,3 10 1 498340
8,0 50
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

+ muzyka, zupełnie nie pasowała, ale to Tarantino, więc +

+ Samuel L. Jackson gra postać o takim samym usposobieniu jak w Pulp Fiction, łezka się w oku kręci

- powtórzenie roli Waltza - brak pomysłu na nową, charyzmatyczną postać? Chęć poeksploatowania
archetypu?

ocenił(a) film na 9
immobilizer1500

O czepiasz się tego Waltza, jak coś jest dobre to po co zmieniać? Drugi raz zagrał niemca ależ o ile inne odczucia mam. W "Bękartach Wojny" szuja jakich mało a tutaj taki... hmmm "Wesoły Romek" ? Ogólnie dla mnie rola na +

ocenił(a) film na 7
konvict1993

Bo sam Waltz jest świetnym aktorem, który już 30 lat temu grał w polskim filmie, ale Django dla mnie jest przereklamowane - nie jest to zły film, ale na pewno nie jest genialny

ocenił(a) film na 8
immobilizer1500

Akurat jakoś mi Schultz Landy nie przypominał, a praktycznie wszędzie o tym piszą.

ocenił(a) film na 7
zaja_c

Ale zwróć uwagę na jego teksty - ten sam sarkazm, tam mia fajkę za dużą, tu ten ząb na powozie, typowy Landa, tylko w innych ciuchach

ocenił(a) film na 10
immobilizer1500

IMO muzyka idealnie pasowała.

ocenił(a) film na 9
Hustla

Jakoś 2Pac mi średnio tam pasował, ale ogólnie muzyka była fajna, a pierwszy utwór bardzo klimatyczny.

ocenił(a) film na 10
FiliTV

Fakt, jak ten utwór się pojawił to nie mogłem uwierzyć, że to naprawdę 2Pac :D Ale reszta IMO pasowała.

ocenił(a) film na 9
Hustla

No reszta była wpasowana świetnie.

ocenił(a) film na 7
immobilizer1500

Dokładnie! Waltz jest taki sam jak w Bękartach, mógł się Tarantino trochę wysilić, ale pojechał na nazwisku swoim i aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones