PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 226
ocen
8,3 10 1 498226
8,0 50
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Muzyka

ocenił(a) film na 9

Soundtrack z tego filmu zdecydowanie jest jednym z moich ulubionych :)

ocenił(a) film na 9
Orksana

Znakomity soundtrack, ale niczego innego nie spodziewałem się po Tarantino :)

ocenił(a) film na 10
chalwaklb

Dokładnie :) Zawsze ma tak, że cały soundtrack można słuchać jak normalną płytę.

ocenił(a) film na 7
Orksana

Jak zawsze lubię muzykę w filmach Tarantino, tak w tym filmie uważam, że to przesada. W szczególności te "czarne" rapy pod koniec filmu. Dziki Zachód to nie Brooklyn.

ocenił(a) film na 9
Phyzik

Tak na marginesie,ten piekny motyw podczas podrózy Django przez posiadłość Calvin Candie'a,to muzyka z filmu i do filmu moim zdaniem bardzo dobrego z Hackmanem,Nickiem Nolte z poczatku lat 80-tych"Under Fire"(Pod ostrzałem.Warto zobaczyć.Polecam...i pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
blusior

Nie zauważyłem powiadomienia i dlatego dopiero teraz odpisuję :) Bardzo dziękuję, patrzę na obsadę w "Under Fire" i nie wierzę, że nie widziałem tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Phyzik

Cieszę się,ze Ci się podoba.Na marginesie"czarne rapy" to tez nie moje klimaty
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Phyzik

... a film z 2012 roku nie mógł być taki sam jak wiele , wiele westernów z lat siedemdziesiątych. Ponadto rap od razu kojarzy się z "muzyką czarnych" , uups, znaczy się afroamerykanów.

ocenił(a) film na 6
Orksana

To powinieneś obejrzeć oryginalnego Django, soundtrack ten sam

ocenił(a) film na 10
Orksana

Oj, zdecydowanie. We wszystkich filmach QT muzyka, jest świetna, ale w Django, wręcz rewelacyjna. Jeden utwór lepszy od drugiego. Mistrzostwo!

ocenił(a) film na 9
Orksana

Dla mnie też. Jest niemal jak kolejny bohater filmu. Uwielbiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones