PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 350
ocen
8,3 10 1 498350
8,0 50
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Spaprane zakończenie

ocenił(a) film na 7

Wypowiem się krótko. Przez niemalże cały film czułem, że oglądam arcydzieło świetnie przedstawiające czasy, w sposób przemyślany dialogi, w wielkim skrócie wszystko na 5+. Niestety zakończenie niepotrzebnie dodało motyw rambo, wielką przemianę Django z ucznia na kreatywną postać morderczego stratega i tą całą jadkę, z której Django oczywiście wyszedł obronną ręką...

Rozumiem, że Tarantino zobowiązuje, ale jak dla mnie film mógł zakończyć się "porażką" Waltza i podaniem ręki lub też śmiercią całej trójki.

Z oceny 9.5 jaką chciałem wystawić ocena spada do 7.5(7/10).
Co o tym sądzicie? Mieliście podobne odczucia?

ocenił(a) film na 7
nano50

Zgadzam się z tobą, mam wrażenie, że ostatnie 30 minut to zupełnie inny film

ocenił(a) film na 10
nano50

To jest oczyszczające katharsis wyj.bania systemu w kosmos.
I odjazd z żonką w stronę księżyca. W sumie gombrowiczowska "kupa". Kto oglądał ten trąba!

ocenił(a) film na 10
nano50

Ale za to średnia wzrasta z 7.0 na 8.3
Nie da się dać 9.5

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Ten film miał kiedyś 7.0 ocenę?

ocenił(a) film na 10
nano50

Nie, nie miał. Ale nie miał też 9.5 wg Ciebie, chyba że miał ale zmieniłeś. 7.0 być może by miał gdybyś to Ty był producentem.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Miałby 10, bo nie zepsułbym końcówki jak to beztalencie tarantino. Stwierdzenie "Z oceny 9.5 jaką chciałem wystawić" chyba wystarczająco sugeruje, że tak oceniałem film i miałem w zamyśle danie oceny 9-10/10. Niestety nie zrozumiałeś tego, bo aby to wiedzieć, trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i mieć trochę rozumu, czego jak widzę nie masz. Filmy tarantino są w sam raz dla Ciebie.
Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
nano50

Są w sam raz dla mnie i dla 448 tyś. innych osób, które oceniły ten film, średnio na 8.3 - to są fakty. A ocena 10 dla filmu z obciętą przez ciebie końcówką to są mrzonki, bez pokrycia.
I dzięki, że wyjaśniłeś mi to do czego właśnie wyżej się odniosłem, to raczej ty nie wiesz co się wokół ciebie dzieje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
nano50

No i pan nano50 potwierdził to co napisałem wyżej, że nie wie co wokół niego się dzieje. Ponadto wyszedł kompleks niższości, mania prześladowcza i chamstwo. Gratulacje.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Z kretynami jak widać nie ma co wchodzić w dyskusję. Polecam kino i humor amerykański, bo to jedyne, co jesteś w stanie zrozumieć jak widać. Dawaj sobie tam dziesiątki i żyj swoimi miernymi produkcjami. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
nano50

Dokładnie to ze Waltz wolał zabić niz podac dłon i i efekcie zginąć było żałosne tak jak jadka w tej willi zespuło to cąły klimat filmu.

ocenił(a) film na 10
nano50

Tak bardzo się zgadzam. Ale z drugiej strony, jak zaczęła się jatka, przypomniałam sobie, czyj film oglądam. Przecież takie sceny musiały w końcu nadejść. Z jednej strony - szkoda, z drugiej - fani Tarantino bez nich mogliby poczuć się zawiedzeni ;). I dlatego nie obniżyłam oceny - nie mogę obniżać punktacji filmu Tarantino za to, że Tarantino jest Tarantinem.

ocenił(a) film na 7
NazwaUzytkownikaJestZaDl

Coś w tym jest, chociaż jak dla mnie to ubił klimat filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones