PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 497 795
ocen
8,3 10 1 497795
8,0 46
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

ku klux

ocenił(a) film na 8

scena z workami za...sta :D

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Prześmieszna :)

użytkownik usunięty
yeticzek

Infantylna, banalna i słaba. Brakowało śmiechu publiczności w tle, albo napisu "teraz możecie się śmieć bo to śmieszna scena"...

ocenił(a) film na 10

świetna scena, zostaje w pamięci ;)

ocenił(a) film na 8

a dla mnie to szydera z infantylnych ludzi

użytkownik usunięty
yeticzek

Raczej to 'szydera' z Ku Klux Klanu i upodobania do zakładania worków.

ocenił(a) film na 8

czyli z infantylnych ludzi :D

użytkownik usunięty
yeticzek

Z rasistów, którzy są ograniczeni. Zdziecinniali? nie, uprzedzeni do tego co inne.

ocenił(a) film na 8

taa, bardzo dojrzale się zachowują ci rasiści...

użytkownik usunięty
yeticzek

Nie rozumiem do czego ma prowadzić ta wymiana zdań... Tarantino kpi sobie z rasistów, pokazując jacy z nich idioci, ale najgorsze jest to że żart ten, nie jest subtelny, QT daję wyraźne wskazówki że ta scena ma być humorystyczna, robi to w taki sposób że równie dobrze mógłby wyświetlić napis, o którym pisałam w pierwszym poście. Taki prostacki żart dla prostaków, bez urazy, ale tak właśnie widzę tę scenę jak i cały film.

użytkownik usunięty

Jeszcze raz,bez urazy nie chcę nikogo atakować personalnie.

ocenił(a) film na 8

zgodzę się z tym, że ta wymiana zdań jest jałowa, mnie się podobało- Tobie nie, każdy ma prawo do własnej opinii

ocenił(a) film na 9

i to pisze ktos kto daje dla Django 3, a dla filmu Potomstwo (The Brood) 10...

użytkownik usunięty
carnivore1

Oceniam jak chcę. Potomstwo Cronenberga bardzo lubię ponieważ to dobry horror ze świetną atmosferą, a Django to kiepski pastisz spaghetti westernów... a zresztą kim Ty jesteś że będę się tu tłumaczyć ze swoich ocen?

użytkownik usunięty

jak ma wyglądać 'dyskusja' jakichs redneckow jak nie jalowo? i dlaczego żart ma być subtelny, żeby był dobry, proszę o oswiecenie?

użytkownik usunięty

Możesz mnie oświecić co to znaczy "redneckow"? albo pisać poprawnie po polsku... Żart gdy nie jest łopatologicznie wyłożony zyskuję na wartości. Jest bardziej finezyjny a przez to zabawniejszy, przy dobrym żarcie można dodatkowo popracować mózgiem, a to jest fajne. Ale gdy twórca uważa widownie za idiotów to raczy ich prostackimi i banalnymi żartami.

ocenił(a) film na 9

ale dla mnie podoba sie i The Brood jak i Django...nie zamykam sie w jednym gatunku a dla Ciebie jestem nikim ale skoro wypowiadasz sie na jakis temat pogódź sie że spotkasz się z czyjąś krytyką bo NA TYM POLEGA OCENA jak i dyskusja na wszelakie tematy...

użytkownik usunięty
carnivore1

Chodziło mi o to że wytykanie komuś jego ocen jest dziecinne. Rozmawiamy o filmie a nie o tym jak i co oceniam.

ocenił(a) film na 9

No chyba ocena jest wyznacznikiem stosunku do danego filmu. Nie daje 10 dla filmu który opisuje jako gniot i totalne dno, jak i 1 dla filmu który określam jako arcydzieło...więc to co i jak oceniam powinno wystarczyc juz samo w sobie jako opis.

użytkownik usunięty
carnivore1

Widzisz ja nie wchodzę na twój profil i nie komentuję twoich ulubionych filmów. Jesteśmy na forum Django i o tym filmie rozmawiamy a nie o The Brood, oczywiście możemy i o tym rozmawiać ale to już na innym forum.

użytkownik usunięty

http://pl.wikipedia.org/wiki/Redneck

użytkownik usunięty

Dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones