PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629797}

Dla ciebie wszystko

The Best of Me
7,3 79 303
oceny
7,3 10 1 79303
Dla ciebie wszystko
powrót do forum filmu Dla ciebie wszystko

Niestety jest to bardzo słaba, tandetna historia, rodem z telenoweli i to jest cały problem tego filmu. Sama realizacja jest według mnie na przyzwoitym poziomie, aktorsko film też się broni, bo polubiłem tych bohaterów a ich historia mnie wciągnęła od pierwszych minut. Jednak pomimo najlepszych chęci, nie przetrawiłem tak wysokiego poziomu melodramatu, tragedii i zbiegów okoliczności. Pod koniec filmu staje się to wręcz komiczne. Chciałoby się znaleźć jakieś ukojenie w tej opowieści ale niestety autor książki nam na to nie pozwala, co niestety na ekranie wypadło jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 5
Fauranix

Niestety zgadzam się, a niestety dlatego bo jak dotąd wszystkie ekranizacje Sparksa mi się bardzo podobały. Ale ta jest taka średnia...podobnie jak książka. Nudna. Te dialogi monotonne. Taka przesłodzona. Ciężko mi było oglądać. A szkoda bo historia zapowiadała się ciekawie. I ten dramat na końcu... ale to mnie nie poruszyło bo było tego za dużo i bardzo słabe wręcz sztucznie zagrane.

ocenił(a) film na 3
Aselka

Potwierdzam film nijaki i nudny

Fauranix

Jak dla mnie zabrakło tylko tego 'ukojenia' na koniec.

ocenił(a) film na 6
Fauranix

Mi się bardzo podobało do momentu, kiedy powiedzieli o uszkodzonym sercu. W tym momencie znałam już zakończenie filmu. Gdyby nie końcówka, było by spoko. Niestety trochę przegięli z goryczą i jak sam napisałeś, stało się to wręcz komiczne. Niesamowicie sztuczne.

ocenił(a) film na 7
Hinari


Hinari - też tak miałam.
Jak usłyszałam o przeszczepie serca, to już wiedziałam, jak skończy się historia.
Szkoda, bo mogli zaskoczyc widza.
Tak czy siak , film nie był zły.

ocenił(a) film na 5
Fauranix

Książki nie czytałam, ale mogłam się spodziewać, że nie będzie happy endu, ponieważ w większości książek Sparksa go nie ma.
Końcówka filmu sprawiła, że film który w miarę dobrze się oglądał stracił w moich oczach a wręcz wydał się śmieszny.
Dla mnie największym plusem tego filmu była Liana Liberato.
Jak na razie najlepszymi ekranizacjami książek Sparksa pozostają "Szkoła uczuć" oraz "Pamiętnik"

ocenił(a) film na 4
Fauranix

Twój komentarz niestety trafnie podsumowuje ten film.
Dziwi tylko wysoka ocena na fw

ocenił(a) film na 5
Fauranix

Zgadzam się plus co jeszcze jest na minus moim zdaniem, to postać ojca badguya. Słabo zarysowana i trochę niezrozumiała, a już tym bardziej po tym strzale na koniec. Niby czemu gościu aż tak nienawidził swojego syna i robił mu tak na złość, zamiast go olać po prostu, to wszystko wydaje się takie mało realistyczne. Średnia ta historia tbh.

Fauranix

Zgadzam się. W momencie gdy okazało się że syn potrzebuje dawcy serca już wiedziałam co się za chwile wydarzy :D Tą końcówką pojechali po całości i zepsuli cały film, wyszła z tego niestety ckliwa historyjka dla nastolatek.

ocenił(a) film na 7
Fauranix

Zgadzam się z Tobą w 100%
Te same odczucia miałem po obejrzeniu filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones