PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534779}

Dla niej wszystko

The Next Three Days
7,4 99 372
oceny
7,4 10 1 99372
6,8 8
ocen krytyków
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

żeby oglądać film w oryginale i muszą każdy tytuł kręcić po swojemu?

ocenił(a) film na 9
Dadan

No i bardzo dobrze, ze nakrecili bo wyszla im lepsza wersja od francuskiej.

killafornia

Nie lubię podróbek. Nie zamierzam tego nawet oglądać. ..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

jak nie masz nic do powiedzenia to sie po prostu nie wypowiadaj dziecko

ocenił(a) film na 9
gejszon_to

dziekciem jestes ty, bo zamiast sprawdzic film to z gory wydalas wyrok. Czyli do restauracji tez nie chodzisz na obiad bo wiesz, ze bedzie smakowac żarcie do dupy ?

killafornia

oj chyba coś ci się pomyliło, albo masz kiepski gust ;) w amerykańskiej wersji jedynym plusem było to, że zagrał Russell Crowe, oryginał jednak o niebo lepszy od amerykańskiej podróbki

użytkownik usunięty
Przemek_Owczarski

Nienawidzę wszelkiego rodzaju adaptacji itp., ale w tym przypadku mamy wyjątek. Bardzo rzadki, ale jednak. Niby co twoim zdaniem jest lepsze we francuskiej wersji? Amerykanie zmienili bardzo dużo, np. lepiej uzasadnili działanie bohatera, lepiej pokazali plan ucieczki, zrobili dużo lepsze tempo, pokazali że nauczyciel jest mądrzejszy od durnych gliniarzy, którzy oskarżają niewinnych ludzi i dlatego mu się udało. Dla mnie wersja francuska to nieporozumienie. Gdybym ją oglądał jako pierwszą to bym nie strawił, takie idiotyzmy i nudy. A tak strawiłem, żeby móc porównać, co było całkowicie straconym czasem.

ocenił(a) film na 7
Dadan

nie są tepi bo chcą zarobić

Dadan

A która wersja lepsza? Generalnie wolę oryginały, ale nie wiem, czy będzie mi się chciało drugi raz oglądać film o tej samej fabule, bo jak znam życie, to Amerykanie nic a nic nie zmienili w scenariuszu ;p

Weronekk

To powiem Ci, że znasz życie. xp

gogo224

Haha :D

Weronekk

w amerykańskiej wersji jedynym plusem było to, że zagrał Russell Crowe, oryginał jednak o niebo lepszy od amerykańskiej podróbki

Przemek_Owczarski

Lubię francuskie filmy, więc może kiedyś obejrzę ;)

Weronekk

polecam :)

użytkownik usunięty
Weronekk

Zdecydowanie amerykańska. Uzasadnienie dwie wypowiedzi wyżej. Ale chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones