PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534779}

Dla niej wszystko

The Next Three Days
7,4 99 374
oceny
7,4 10 1 99374
6,8 8
ocen krytyków
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

Nie bede sie rozpisywal ale chcialbym goraco namowic do ogladania. Trzyma w napieciu do
samego konca i na szczescie nie przekombinowany!!! Naprawde polecam!!

ocenił(a) film na 8
rooncajs

Ja również,jestem pod wrażeniem :) Szkoda że więcej takich nie produkują,do tego świetna rola Rusell'a Crowe.To po prostu trzeba zobaczyć!

ocenił(a) film na 10
rooncajs

Potwierdzam!!!!Trzeba zobaczyć 10/10

ocenił(a) film na 9
rooncajs

Również polecam, rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 10
jasiu9208

Film super:-) Uwielbiam takie kino,a Russel Crowe w takim wydaniu znakomity.

http://przetestuje-sprobuje.blogspot.com/2013/11/kiedy-jestes-gotowy-zrobic-dla- niej.html

lipka02

Potwierdzam!! Dobre trzymajace w napięciu kino.

ocenił(a) film na 3
rooncajs

A mnie się właśnie nie podobał. Na początku mnie wciągnął, ale potem się skiepściło i z bólem dociągnęłam do końca. Niby sensacja, a jakoś nie odczuwałam napięcia. Może pod koniec, jak oni wiali, a policja ich goniła i szukała. Wkurzała mnie ta żona. Co to za typ zachowania: wyskoczę z samochodu, żeby dać mu do zrozumienia, że warto zawrócić po dziecko? :P Łatwej było powiedzieć. Bezpieczniej. Poza tym, on się poświęcał, kombinował, a ona jeszcze opór stawiała i miała pretensje. Zwłaszcza, że była niewinna. Głupia jakaś. ;) A hollywoodzki happy end był wisienką na torcie rozpaczy. Nie mój typ. Jak ktoś nie lubi dłużyzn to nie polecam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones