PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 585
ocen
4,9 10 1 77585
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!

Zapytuje się gdzie, gdzie, gdzie są tacy faceci??!! Przystojny, bogaty, wysportowany, do tego mega zabawny, kochający, czuły, cierpliwy, z pasją!(można by wymieniać i wymieniać) NOSZ WSPANIAŁY IDEALNY! Ma tylko jedną maleńką wadę.. nie istnieje...

chlorek_miedzi

Niestety tylko w filmach...Mam wrażenie, ze po to powstają te produkcje, żebyśmy biedne się gryzly i zastanawiały ;). Trzeba jeszcze dodać, ze jest bogaty, ale walczy o dziewczynę, która nie ma centa przy duszy. Takie rzeczy tylko w bajkach.

ocenił(a) film na 3
cocco03

Jak da D*py to będzie miała $.

chlorek_miedzi

Właśnie dlatego, że te filmy to science fiction, nie oglądam komedii romantycznych.

monikamazgola

To w takim razie muszę żyć w bajce ;p Mój Mąż jest dokładnie jak pożądany przykład,a 'dupy nie dałam' przed ślubem ani razu ;p
Babeczki,taki faceci istnieją:)

ocenił(a) film na 2
miruna

Jasne, że istnieją, tylko nie lecą na takie idiotki jak ta Małgosia :). Trzeba naprawdę być ograniczonym, żeby wierzyć, iż ochroniarz jeździ autem, które jest warte niemałą chałupę i ma hektary ziemi pod Warszawą, a to wszystko utrzymuje z pensji za około 2000zl na rękę, bo tyle średnio zarabia ochrona Buahahahahahahaha.

monikamazgola

Wiesz co w ogole oznacza termin science fiction? Ale tak bez zagladania do wikipedii?

jasiu15

Wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones