PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 585
ocen
4,9 10 1 77585
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!
ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

haha, mialam te sama sytuacje :)

ocenił(a) film na 2
PoQska

Ja też. Sam fakt, że forum tego filmu jest tak ubogie, o czymś świadczy.

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Właśnie zrobiłam to samo ;) Masakra.

lastmanstanding

haha ja to samo XD za każdy razem, jak przypominam sobie o tym filmie, nie mogę uwierzyć, jak bardzo był zły

ocenił(a) film na 7
lastmanstanding

Można nie lubić polskich komedii romantycznych, ale bez przesady by praktycznie wszystkim dawać 1. Mało która jest naprawdę na wysokim poziomie, ale w wielu potrafię dostrzec pozytywy i jakiś fun z oglądania odnaleźć.

ocenił(a) film na 1
huppert

Oczywiście że tak. Tutaj jednak nie ma żadnych pozytywów.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Ja dostrzegłem. Podobała mi się gra Kożuchowskiej. Jej sceny z Cieślak i Zakościelnym były zabawne. A przede wszystkim bardzo lubię utwór o nazwie takiej jak tytuł filmu, który śpiewa Kasia Kowalska, więc to też rzutuje na sympatyczniejsze patrzenie. Zatorski głównie robi komedie romantyczne. Wiadomo, że "Nigdy w życiu" było stokrotnie lepsze, "Tylko mnie kochaj" również, ale ten film ma sympatyczną nutę, więc bez przesady z tymi jedynkami. To co w takim razie dać "Zamianie" z Wolszczak i Gąsowskim i paru innym dennym filmikom? Mnóstwo amerykańskiego romantycznego chłamu wręcz sięga mułu ze swoją żałosnością. Tym jedynki z przyjemnością można wystawiać.

ocenił(a) film na 2
lastmanstanding

Usmialam sie

lastmanstanding

Film oglądam 10 lat po premierze, ponieważ nie przepadam za polskimi romantykami a, że w telewizji nie było nic innego to padło na ten tytuł. Film nie porywa. Brakuje mnóstwa scen erotycznych, kajdanek,gadżetów itp. Główna bohaterka dość mocno opiera się milionerowi, chociaż to wynika chyba z tego, że na początku wzięła go za ochroniarza. Mimo później poznanej prawdy dalej brakuje intymności ukazanej na ekranie, tak więc dalsze "poczynania" bohaterów musimy sobie wyobrazić. Podsumowując "polski grey- dlaczego nie " XD i nie oceniajcie tego filmu tak źle. Polski polisz-kicz też w porównaniu do brazzers wypada gorzej , ale jednak ogląda się przyjemnie XD

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Szanuję

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Tak samo. Żałuję że nie ma ujemnej skali.

lastmanstanding

Zalogowałam się tylko po to,żeby dać Ci kciuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones