PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38143}

Do diabła z miłością

Down with Love
6,3 23 638
ocen
6,3 10 1 23638
6,3 7
ocen krytyków
Do diabła z miłością
powrót do forum filmu Do diabła z miłością

w roli szablonowego "łamacza" damskich serc .Zwyczajnie nie pasuje ....(Domniemany) talent aktorski to jednak nie wszystko ,nie ma się co oszukiwać.
"Garbaty nie zagra przekonująco prostego "

Heidi666

nie masz racji, mcgregor Cie pobije

paulinkar

wierz mi ,w starciu mcgregor vs Heidi666 ewan nie miałby szans

ocenił(a) film na 8
Heidi666

No jak, Obi Wan nie miałby szans? ;) Może w tym filmie nie ma napompowanego kaloryfera i bicepsów i ma urodę bardziej słodziaka niż playboya to w roli Catcha sprawuje się bezbłędnie. Poza tym weźmy poprawkę na to, że nie jest to film na serio tylko z mocnym przymrużeniem oka. :)

ocenił(a) film na 8
milkaway

przecież jest mega przystojny, a czego więcej potrzeba facetowi żeby wyrywać kobiety? wg mnie dobrze się sprawdził w tej roli, był bardzo zabawny.

ocenił(a) film na 9
pitoresk

Ewan McGregor źle zagrał, nie pasował ??? Absolutnie nie zgadzam się z tym właśnie on jest najmocniejszym akcentem w tym filmie.McGregor jest świetnym aktorem naprawdę wielki talent , tutaj pokazał nam( nie po raz pierwszy) że nawet w takim filmie może być wspaniały na dodatek ta piosenka końcowa -wspaniałe to nie tylko aktor ale i wspaniały wokalista . Film łatwy i przyjemny bardzo sympatyczny nie jest to może wielkie dzieło ale całkiem przyzwoite nie głupie jak to bywa. Obejrzałem ten film głównie ze względu na nazwisko McGregor w obsadzie- jest to mój ukochany aktor.

lionel

Właśnie, Ewan zagrał świetnie. Był bardzo czarujący ;)

ocenił(a) film na 6
Rena39

o dokładnie czarujący:) użyłabym tego samego słowa, by opisać jego kreację w tym filmie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones