PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 828
ocen
6,5 10 1 28828
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

Chwyta za serce, ale chyba wolałabym go nie oglądać. Przypomniał mi o wszystkim, co chciałam
zapomnieć... Naprawdę życiowy....

ocenił(a) film na 8
malva

trzeba mieć też w sobie porcje wrażliwości, film jest genialny :)

devotchka

Devotchka!
moj ulubiony zespol. Slyszalem ich na zywo w Gdyni 10 lat temu :)

ocenił(a) film na 8
malva

100% prawdy... trudno mi się to oglądało.

malva

Dokładnie.

ocenił(a) film na 9
malva

zgadzam się. przepłakałam połowę i wszystko stanęło przed oczyma jak żywe. nieważne ile razy go będę widzieć, reakcja moja jest zawsze taka sama...

ocenił(a) film na 8
paluka

Mi strasznie było szkoda Sam, jej łzy kiedy się w niego wtulała mimo że wiedziała że przegrywa, wolałbym chyba żeby zrobiła awanture zwyzywała a nie tak... ja bym nie potrafił jej zostawić, wiem ze kobiety potrafią grać na emocjach ale strasznie mi jej było żal. Koniec filmu też był przejmujący, kiedy sie już im udało i ona przyjechała do niego i weszli pod prysznic, tak jaby się odkochali, czar prysł, jak było trudno i same problemy to uczucie było mocne a jak już się udało to bańka pękła.

ocenił(a) film na 6
malva

Wlasciwie mnie podlamal na koncu, zrobilo mi sie smutno, ze taka milosc gdzies uleciala, z powodow nie do konca zaleznych od od nas:-(

ocenił(a) film na 1
malva

dobrze im tak, para frajerów

malva

Ja też tak miałam :) Zostawiłam chłopaka w LA :) Ale w tym momencie on już w Europie :) Dla chcącego nic trudnego ;-)

ocenił(a) film na 7
bimba1986

Chciałbym zobaczyć kiedyś, choć raz w życiu Santa Monica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones