PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 556
ocen
8,2 10 1 106556
8,8 25
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Myślałem że to będzie super film, ale Quetin kręci lepsze stąd tylko 2 dla tego filmu. Chcecie dobrego filma obejrzyjcie sobie Django. On ma u mnie 10/10.

Pyramid_Head

Dosyć nisko oceniłeś DZIB, mimo swojej wypowiedzi...

Cililingg

Mój Drogi, Tarantino czerpie garściami z Leone, więc przemyśl swoją wypowiedź.

ocenił(a) film na 10
Cililingg

Pytanie brzmi, po co porównywać ze sobą na publicznym forum dwa tak różne gatunki jak karfarsar i western, jeśli nie jest się biegłym
w prowadzeniu debat :{

ocenił(a) film na 10
Cililingg

W ramach przypomnienia:
Art. 190a.
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Także radze zaprzestać podrabiac mój "wizerunek".

ocenił(a) film na 10
Cililing

skąd się takie typy biorą -.- to nie pierwszy jego prowokacyjny temat jaki widzę... np w Django z '66 też pojechał, podnosi tylko ciśnienie ludziom.

użytkownik usunięty
Cililingg

1. Dałeś DZIB 2/10 tylko dla tego, że Django bardziej Ci się podobał? Nie twierdzę, że nie możesz go bardziej lubić, ale czemu taka niska ocena dla DZIB?
2. "Chcecie obejrzeć dobrego FILMA"?- bez komentarza.
3. To,że Ty dałeś 10/10 Django, to nie znaczy, że każdemu ma się on podobać.
Nie piszę tego, aby się z Tobą kłócić, nie mam zamiaru Cię wyzywać, po prostu wyrażam swoją opinię.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones