PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746804}
6,5 2 073
oceny
6,5 10 1 2073
Dobry, zły i martwy
powrót do forum filmu Dobry, zły i martwy

jestem zaskoczony, spodziewałem się niezłego gówna, a tu i akcja dobra i gra aktorów niczego sobie.

ocenił(a) film na 4
Marek84

Nie powala ale nie jest to skończony shit kilku przebrzmialych aktorów Parę Vivica Fox, Dolph Lindgren plus Trejo do aktorów go nie zaliczamy taki meksykański Buczkowski.
Dla zmęczone głowy w sam raz.

ocenił(a) film na 9
wujaniek

Jeśli chodzi o zwroty akcji i pomysł na fabułę to ten film bije na głowę mnóstwo sztampowych i przewidywalnych "uznanych" filmów z ocenami 7 i więcej. Oczywiście można go było lepiej zrobić technicznie, zwłaszcza niektóre strzelaniny ale aktorzy fajni, muzyka świetna, bardzo pozytywne zaskoczenie

Marek84

W tym że spodziewałeś się niezłego gówna --- to masz rację --bo ja też. Tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie --nie zawiodłem się . Gówno na maxa . Dawno takich szczyn nie oglądałem ......

Jaberwoocky1

i jak? doszedłeś do siebie, bo jak widać tym basseballem (http://www.filmweb.pl/film/4got10-2015-746804/discussion/W+%C5%BCyciu+....,2743 854) po łapkach nie tłukli i jak widać nie zatłukli, ale to nieźle trzeba mieć w dyni, żeby dać się tłuc i potem jeszcze maltretować shitem.

lesli_2

Jesteś przywalony worem czy tak sobie pierdzielisz pod nosem ?

Jaberwoocky1

Pało najpierw piszesz, że nie obejrzysz gówna (piszesz gówno nie widząc?) Następnie piszesz że obejrzałeś, więc kto tu pajacu pierdzieli pod nosem?
To co wyżej, to była ironia, ale ty nie zrozumiesz bo masz schizy.

lesli_2

Nie oglądałem tego wora rzygowin do końca a komentarz był do pierwszych pięciu minut. Co ty frajerze jesteś " armia zbawienia" od dobrych obyczajów i poprawności w postach? Jak masz problem to się podrap po zębach a nie wywalasz morde do sklepania! Na to też trzeba zasłużyć. A teraz bujaj się bo mnie ręce swędzą i przestanę być dobrze wychowany....

Jaberwoocky1

swędzą, bo ci owsiki obgryzają, wyciągnij je z dupy pajacu

ocenił(a) film na 6
Marek84

Taki współczesny western jak ze Szwarcusiem

ocenił(a) film na 9
Marek84

Tak jest, zwroty akcji świetne, od razu wciąga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones