PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125512}

Dobry rok

A Good Year
7,2 58 521
ocen
7,2 10 1 58521
6,6 12
ocen krytyków
Dobry rok
powrót do forum filmu Dobry rok

Co to za dzwonek, który dzwoni w telefonie Max'a? Czy to jakiś standardowy? Ma go ktoś lub linka do niego?
Z góry dzięki!
Pozdr.

santiago_2

A możesz chociaż podać link do sceny w której ten telefon dzwoni (np. na youtubie?) Bo ciężko tak sobie przypomnieć, jaki kto ma dzwonek w filmach.

Keodred

właśnie za bardzo nie mogę tego znaleźć. Ale jeśli chodzi Ci o to, że może znasz melodię to to nie jest żadna melodia. Po prostu zwykły dzwonek coś w stylu "old phone". Więc jeśli nie zwróciłeś na to wcześniej uwagi i nie pamiętasz to inaczej nie umiem wytłumaczyć.
Ale dzięki za odpowiedź:)
Pozdrawiam

santiago_2

Słuchaj, jak patrzę na telefon, to mi to na Samsunga z daleka wygląda... poszukaj jakichś dzwonków pod samsunga. Nie chodziło mi o to, że znam melodyjkę, ale mój brat siedzi w telefonach, to zna wszystkie marki na wylot - gdybym miał gdzieś nagrany ten dźwięk, pewnie by poznał.

Keodred

to nie żaden Samsung:) Ten telefon a raczej palmtop to Treo Smartphone 650. I to zapene jakiś z jego standardowych dzwonków. Ale nie wiem jaki i skąd go można ściągnąć.
Pozdrawiam

Keodred

Możliwe... filmu nie pamiętam, dlatego przydałoby się mieć jakieś lepsze zdjęcie niż te o z oddali na filmwebie.

Keodred

ok, już znalazłem :) cały dzień wczoraj poszukiwań a wystarczyło dobrze sformuować zapytanie w google.pl :) Aczkolwiek trochę się nakombinowałem z tym.
Jakby się komuś przydał ten dzwonek to jest pod tym linkiem:

http://discussion.treocentral.com/showpost.php?p=1185345&postcount=4

Pozdrawiam :)

santiago_2

czy mógłbyś mi udostępnić jakos inaczej ten dzwonek. Na przykład przesłac na email, bo mam problemy z załadowaniem się strony. To mój email maartaz@op.pl z góry dziękuję:)

mimi89

audiko.net/get/preview/6837414/23924148/A-Good-Year-Treo.mp3?dlk=nKSecgL6KOOH5VF EXOJ8uA&dle=1436389022&m=1&fbKey=50a2b61df1e97abb5a60151f2edd042a
Tutaj działa na pewno!!!

santiago_2

Najlepszy dzwonek ma główny bohater w filmie CRANK :)

koko3d

a jaki to dzwonek? bo nie widziałem filmu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones