PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752725}
7,7 172 321
ocen
7,7 10 1 172321
7,0 34
oceny krytyków
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
powrót do forum filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Kasia Smutniak

ocenił(a) film na 8

Wow. Przez cały film nie zorientowałam się, że panią domu gra Polka.
Film daje do myślenia.

ocenił(a) film na 8
Gosiiaa

A mnie coś tknęło, zatrzymałam film w połowie i z ciekawości sprawdziłam na Filmwebie i tu taka niespodzianka.
Może za ładna kobieta na Włoszkę, nie wiem skąd mi się to "przeczucie" wzięło ;)

ocenił(a) film na 8
Gosiiaa

Zwróciłem uwagę na początkowych napisach na polskie imię i nazwisko i przez cały film obstawiałem, że polka to Bianca.

użytkownik usunięty
Gosiiaa

Kasia Smutniak jest osobą bardzo znaną, zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Prowadziła nawet ceremonią w Cannes...

ocenił(a) film na 8
Gosiiaa

Nie czytałam obsady ale uroda jej i gra wpadla mi w oko...a tu proszę...Polka :)

Gosiiaa

no to widzę tu samych kinomaniaków, którzy po kilkunastu latach dowiedzieli się kto to Kasia Smutniak :))
W ciekawostkach nie pisze, ale zdobyła m. in Złoty Glob, mówi też w 4 językach itp...
Jeśli Jej nie znacie polecam np. Pozdrowienia z Paryża z Travoltą, za dużo nie pograła, ale film przynajmniej fajnie się ogląda.

ocenił(a) film na 7
Gosiiaa

..szkoda, że gra beznadziejnie w tym filmie; sztywna, "drewniana", recytuje te swoje kwestie jak wojskowy rozkazy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones