PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9282}

Dogonić marzenia

Running Free
7,9 253
oceny
7,9 10 1 253
Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Dogonić marzenia

Pamiętam, że był to kolorowy film fabularny wytwórni DISNEY i opowiadał o chłopcu, którego tata miał wyjechać z miasteczka z jakiś ważnych powodów.Chłopiec bardzo chciał mieć konia i jeżdzić na nim, wprost ku spotkaniu przygód..Chłopcu spodobał się pewian młody, zgrabny, silny i
kasztanowy ogier(maśc konia-kasztanowata, taka jasnobrązowa)ogier.Bardzo
go lubił i odwiedzałcodziennie na posesji, w której mieszkańcy chcieli sprzedać tego konia, bo był już w ystarczającym wieku, aby mógł go dosiąść inny jeżdziec.Chłopiec bez chwili wahania, postanowił go kupić!
Zaczął pomagać sąsiadom i sprzątać w miejscowym sklepie, za co dostawał zapłaty.Nie miał pieniędzy, więc je zarobił.Kiedy jechał na rowerze ile tchu w kierunku tego gospodarstwa ze słojem, pełnym pieniędzy na zakup konia, rozczarował się, bo zobaczył pusty wybieg i, że koń nie biegnie do niego na jego głos.Mała dziewczynka powiedziała mu, że już go ktoś kupił.Zrozpaczony pobiegł do domu, kiedy nagle zobaczył na swoim podwórku tego konia!Przywiązany do palika, czekał na niego jako pożegnalny prezent od taty.Potem nie pamiętam już co się stało, że chłopiec musiał tego konia sprzedać bogaczom mieszkającym niedaleko.Wygrał na nim wcześniej zawody na ich oczach i to chyba też dlatego.Potem chłopiec zabrał im tego konia po kryjomu w nocy, chcieli go ścigać i podali na policję jako poszukiwanego.Chłopiec wyruszył na grzbiecie tego rumaka, aby odnaleść tatę i wszystko wyjaśnić, bo tęsknił za koniem i nie wiedział co ma zrobić, bo go już nie mógł odsprzedać.
Pamiętam jeszcze, że wygrał po drodze jakiś wyścig i wygrał sporą sumę.
Policujne poszukiwania zostały coraz bardziej wszczynane, a chłopiec, chyba miał z tym koniem dodatkowo jakąś niebezpieczną przygodę, chyba w lesie.Potem jechał dalej i już nie obejrzałam do końca, bo coś mi wypadło
i musiałam wyjść z babcią z domu.Nie dowiedziałam się już czy znalazł swojego tatę, ale myślę, że film szczęśliwie się skończył.Proszę o info i może jakieś linki, abym mogła sprawdzić, czy o ten film chodzi.

Dziękuję z góry;-).

Tropicielka

Hej! ;)
Również szukałam tego filmu, bardzo mi się podobał. Niestety ciężko znaleźć cokolwiek... Wiem już jednak, że film ten nosi tytuł "Flash" - tak też nazywał się koń. Głównego bohatera, chłopca imieniem Connor, grał Lukas Black, jego ojca Brian Kerwin, a babcię Ellen Burstyn. Film wyprodukowano w 1997 roku. Żadnych linków nie znalazłam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones