PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9282}

Dogonić marzenia

Running Free
7,9 253
oceny
7,9 10 1 253
Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Dogonić marzenia

running free

ocenił(a) film na 9

Piekny film o darzeniu do wolnosci i ziszczenia marzen pomimo przeciwnosci losu. Historia przyjazni osieroconego chlopca z zrebakiem, ukazana od strony konika tym razem ;) (moze na poczatku wydawac sie dziwne ale pod koniec filmu doceni sie inny sposob podejscia do takiej problematyki). Spodobal mi sie wlasnie za ten oryginalne i troche zaskakujace wyrezyserowanie, glowna role graja tam ...konie ;-) dziwne dopoki sie nie obejrzy. Podoba mi sie wybrany symbol wolnosci - bo czyz mozna bardziej alegorycznie przedstawic tytulowe "dogonic marzenia" niz ujecie stada biegnacych rumakow po pustyni? Polecam.

Glorfindel

hmm... nie widzialam tego filmu, ale chyba zobacze :)

ocenił(a) film na 10
Glorfindel

zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Film niesamowity, wzruszający po prostu przepiekny. Symbol wolności <tak jak wspomniałaś/łeś biegnące konie po pustyni> ukazany został w najpiękniejszy sposób z możliwych.
Podoba mi się również że historia została opowiedziana przez konia zupełnie jak w filmie "black beauty".
Film po prostu rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones