PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 388
ocen
7,3 10 1 198388
6,6 31
ocen krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Aktualna ocena 23.10.2016r. jest nieprawdziwa, film i aktorów ocenił użytkownik z kategorii TROLL. Proszę się nie sugerować tak niskimi ocenami.

ocenił(a) film na 8
unhappyperson

Żal mi takich ludzi

unhappyperson

Przecież, każdy o tym wie.

ocenił(a) film na 8
Rycerzyk69

Dzis widzialem.8/10 daje.Szkoda zmarnowanego początku.Pomysły z czarami czasowymi kozackie

ocenił(a) film na 9
oszczakiewicz11

Ja też uważam, że świetny jest ten film wizualnie i fabularnie. Trochę może złoczyńca przeszkadzał, ale to jest niewelki minus. Zapraszam po więcej tutaj:
http://maritra.pl/2017/01/doktor-strange-2016.html

unhappyperson

Ale wiesz, że premiera poza Polską była 20?

użytkownik usunięty
unhappyperson

Ktoś w ogóle sugeruje się ocenami na Filmwebie? xD

unhappyperson

ja się w ogóle nie sugeruję ocenami z Filmweba , bo wiadomo jakie są polaczki

Szaja_Labaf

Dopiero wróciłem z kina i oceniam ten film wyżej niż np slabiutki antman. Efekty faktycznie w stylu incepcji miejscami bardzo ciekawe ale liczy się tu świetna i nietypowa historia która zasługuje na uznanie. Mogloby być to trochę mroczniejsze ale bylo calkiem ok.

ocenił(a) film na 6
Szaja_Labaf

a ty to kto niby jesteś? szwab, angol, chinol czy rusek?!

ZSGifMan

Drogomleczczanin

ocenił(a) film na 8
Szaja_Labaf

Ach ci fani nabiału .

ocenił(a) film na 6
kalifkol

Niektórzy przechodzą bezobjawowo (zewnętrznie) krowią wściekliznę zwojową zmutowaną o świńską grypę, bezobjawową właśnie dopóki nie zaczną stukać po klawiaturach.

Szaja_Labaf

kosmita z drogi mlecznej?

ZSGifMan

Panie Gifmann, mam dla Pana świetną wiadomość!

Rozumiem, że jest Pan wciąż pod wrażeniem świeżo "otwartych" granic naszego kraju i gorąco pragnie Pan poznać ludzi z wymienionych przez Pana krain. W związku z tym pragnę Pana poinformować, iż Pan Szaja Labaf jest obywatelem znacznie bardziej egzotycznego państwa niż mógłby się Pan spodziewać. Mianowicie, Pan Szaja jest obywatelem oddalonej od naszego państwa o tysiące lat świetlnych Drogi Mlecznej, która według legend powstała z kropli mleka którym Hera karmiła Heraklesa - syna samego Zeusa! Czyż to nie wspaniałe? Nie co dzień mamy okazję rozmawiać z przybyszem z tak odległej krainy, w dodatku bardzo możliwe, że spokrewnionym z gronem Olimpijskim, dlatego serdecznie Pana zachęcam do dalszej dyskusji z Panem Szają.

Serdeczne pozdrowienia
Mała Betoniarka

ocenił(a) film na 6
MALA_BETONIARKA

Dziękuję za barwną odpowiedź, polecałbym niezwłocznie skonsultować się z dobrym psychiatrą, gdyż może okazać się niezbędny! Dużo zdrowia.

MALA_BETONIARKA

Błąd. Ziemia jest częścią galaktyki "Droga Mleczna" ... więc każdy z nas jest Drogomleczczaninem. I nic w tym egzotycznego. Także siadaj , pała.

ocenił(a) film na 7
Szaja_Labaf

Część jest taka jak Ty. Niestety.

ocenił(a) film na 7
unhappyperson

ten film to gniot

24h_noliffe

Gniotowi dałeś/aś 7?

ocenił(a) film na 7
unhappyperson

gniot z serii avengers cała seria była spoko tylko to im nie wyszło, komiksy marvela z doktor Dziwny były o wiele lepsze :)

unhappyperson

wystarczyło trochę poczekać aż ocena się ukształtuje

ocenił(a) film na 4
unhappyperson

jak by nie patrzec na takich forach wiecej jest nerdow w stylu szeldona kupera i jego kumpli (the big bang theory)
pozdrawiam www111(troll)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones