PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
5,9 14 988
ocen
5,9 10 1 14988
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

Polecam, jeśli lubisz horrory gdzie krew i sadyzm łączy się z ironicznym humorem.
Fajna muzyka, dobre zdjęcia, moim zdaniem warto.

Oczywiście najprościej powiedzieć, że film jest popaprany, tak jak i jego autor.

ocenił(a) film na 9
Zarakostra

jedno drugiego nie wyklucza, film jest poryty dosyć ostro, co nie zmienia faktu że to mój ulubiony film( na 2 miejscu Cannibal ferox ;D )

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Masz rację nie wyklucza ;)

ocenił(a) film na 9
Zarakostra

no ale genialny był warto zaznaczyć :)

Zarakostra

Film Bardzo dobry,Horrory bywają różne jedne są nudne ,drugie przerażające,ten film ma w sobie wszystko co lubię w filmach grozy,,,,polecam wszystkim obejrzeć tego filmu,fabuła jest tu nieco inna niż w większości horrorów dlatego film ten jest tak wyjątkowy. Super kostiumy i scenografia ,nutka humoru,,,POLECAM

ocenił(a) film na 9
Zarakostra

to, że jest poryty, to akurat jego zaleta, poryty w najlepszym znaczeniu tego słowa, jest boski, klimat przezajebisty, dla mnie mógłby trwać 3 godziny, tak sobie wyobrażam najgorszy senny koszmar, może przyśni mi się ciąg dalszy ;-)

ocenił(a) film na 9
eigna

Tak to niewątpliwie jedna z jego zalet, Też bym się nie nudził przy nim 3 godziny. Koszmarnych snów ;)

ocenił(a) film na 9
Zarakostra

A widziałeś może Bękarty Diabła? Dobry? Klimat utrzymany?

ocenił(a) film na 9
eigna

Od Domu 1000 słabszy, ale warto zobaczyć. Oglądałem dosyć dawno i pewnie wkrótce jeszcze do niego wrócę.

ocenił(a) film na 9
eigna

nieco inny, ale też dobry, tam to dopiero nasza rodzinka pokazuje na co ją stać... ;)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Bękarty Diabła też mi się podobał, mniej niż pierwsza część, ale mimo wszystko dobry horror! moja ulubion scena- rozjechana laska przez tira, najlepsza gęba- przydupas Charliego ;-)) Fajna muzyka. Znasz podobne horrory?

ocenił(a) film na 9
eigna

hmmm ciężko powiedzieć ponieważ Rob jest dosyć niepowtarzalny... chodzi Ci o humor, czy dawkę przemocy, czy... ? :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

mam na myśli specyficzny poryty klimacik i dawkę przemocy :-)

ocenił(a) film na 9
eigna

klimatu Roba niestety nic nie pobije, ale podejść Ci powinna Martwica mózgu... ;]

ocenił(a) film na 9
tomus1125

dziękuję za info, właśnie przymierzałam się do ogladnięcia Martwicy Mózgu :-)

ocenił(a) film na 9
eigna

huhu martwica to klasyk... to z mojej strony jeszcze Halloween (oczywiście w wersji Roba) no i zapraszam na premierę Lords of salem ;)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

super, dziękuję, a przygody z nowym filmem Roba na pewno nie odpuszczę :-))

ocenił(a) film na 9
eigna

hyhy jak widzę zabierasz sie za ekstremę, jeśli można poleciłbym zacząć od Cannibal ferox, bo Srpski film nie ma już żadnych hamulców, a z tej półki to jeszcze bym doradził Shogun Sadism, Guinea pig 2, i Salo :) miłej zabawy

Zarakostra

Jedyne co mnie drażni to fakt, że seria skończyła się tylko na dwóch częściach. To świetny temat na długą serię horrorów, zdecydowanie zyskała by masę fanów i sporo kasy.

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Dwie części, czasami to plus, bo czy trójka miała tą samą dawkę klimatu i czarnego humoru? Jedynka dla wielu była okropna nie dlatego ze nie potrafili jej zrozumieć, tu chodzi o gusta ten film z założenia ma być „paskudny” i „wstrętny”. Nie każdy potrafi odnaleźć w tym majstersztyk. Nie każdy wie że w paskudnym i wstrętnym można odnaleźć piękny spójny obraz grozy i humoru. Połowa widzów wychodzi zniesmaczona, a druga połowa niesmacznie zauroczona ;)))

Zarakostra

"Dwie części, czasami to plus, bo czy trójka miała tą samą dawkę klimatu i czarnego humoru?" Jeżeli nakręcił by ją Rob Zombie to pewnie tak :). Jak dla mnie Rob Zombie nie nakręcił jeszcze żadnego złego filmu. Jego produkcje dzielą się po prostu na specyficzne i bardzo specyficzne ;). Za to uwielbiam tego reżysera- nigdy nie idzie na kompromis, unika efekciarstwa (dosłownie, jeszcze ani razu nie wykorzystał CGI), każdy jego film posiada niepowtarzalny klimat i oprawę audiowizualną. Tak żałuję, że w naszych polskich kinach nie wyświetlają jego filmów. To zdecydowanie ciekawsze propozycje niż większość horrorów na które można iść w Polsce do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones