PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
5,9 14 995
ocen
5,9 10 1 14995
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

Jak dla mnie to klasyk.

użytkownik usunięty

Scena z doktorem Satanem... ułamek sekundy, jedno ujęcie to mistrzostwo świata. Co z tego, że chory. Większość z tych wszystkich nowych produkcji jest chora z tą różnicą, że wyprodukowana jak gówna opakowane w złote papierki a w tym Zombie się po prostu nie cacka i jedzie po całości i chwała mu za to.

ocenił(a) film na 6

pełna zgoda

ocenił(a) film na 9

to jeden z najorginalnych horrorow jakie widzialem popieram 10/10

dobrześ napisał !

użytkownik usunięty
jeansibelius

Sie wie ;)

ocenił(a) film na 9

z tym tylko się nie zgodzę że nowoczesne filmy są równie chore... ten to niekwestionowany lider i chwała mu za to... nikt nie zrobi lepszego. no, chyba że sam Rob

Moim marzeniem jest, aby Zombie nakręcił wyłącznie o dr. Satanie. Facet jest przekozacki!

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

pięknie go wymyślił, trzeba przyznać... są sceny z doktorkiem w 2 części też... niestety leżą niewykorzystane, ale myślę że nie są nie do zdobycia :)

ocenił(a) film na 10
tomus1125

nie rozumiem jak mógł nie dać Satana w Bękartach, cały film na niego czekałem

ocenił(a) film na 6

taka powiedzmy rodzinka Adamsow bez lukrowania, ale horror to raczej nie jest. U mnie 6/10.

ocenił(a) film na 10
lonely_stoner

Dla mnie to komedia :) 10 na 10

ocenił(a) film na 10

Oj tam chory od razu :) Wspaniały psychodeliczny klimat który docenią nieliczni, nikt nie potrafi stworzyć takiej atmosfery jak Zombie

użytkownik usunięty
kryszti

Przepraszam za nadużycie... ;) słowa chory używam tak lekko jak kwaśny, popie*rzony, massakryczny itd. taki już mój styl słownictwa. Pozdro

ocenił(a) film na 10

Nie no dla mnie chory oznacza zajebisty :)

kryszti

Kryszti, jeżeli podobał ci się Dom 1000 trupów,to polecam dwa starsze horrory: Spider Baby ( w którym wystąpił Sid Haig) oraz American Gothic (Michael J. Pollard). Rob Zombie chyba się trochę inspirował tymi filmami.

ocenił(a) film na 10
Karn_Evil_9

To z 68 roku jednak dla mnie za stare a American Gothic sobie obejrzę kiedyś, mam nadzieję że mnie na minę nie wwaliłaś :) Wątpię w sumie by się inspirował tymi filmami, bardziej bawi się on konwencjami i schematami horrorów, ogólnie to podobny schemat jak stare Chainsaw bo nowe... to taki Tarantino horroru tylko że dla mnie wiele genialniejszy bo do tego robi świetną muzykę no i mimo wszystko mniej nudzę się na filmach Zombiego choć Tarantino też uwielbiam, ogólnie to trzecim moim ulubionym reżyserem jest Gilliam nie zeby Cię to interesowało :D Ja ogólnie oglądałem wszystko co wyszło spod ręki Zombie

ocenił(a) film na 6
kryszti

American Gothic bardzo ciekawe, wciągające. polecam! ;)

ocenił(a) film na 10
lostmind

Chyba się skuszę czuję że ten film to świetna komedia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones