PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479773}

Dom diabła

The House of the Devil
5,2 4 816
ocen
5,2 10 1 4816
7,0 7
ocen krytyków
Dom diabła
powrót do forum filmu Dom diabła

Stracone półtorej godziny.Naprawdę nie wart nawet pięciu minut swojego czasu dla tego dziadostwa.

fulcio

mi tez sie nie podobało :/ 2/10
zbyt przynudzajacy i ten motyw ze ucieka na gore zamiast na dwor ;o (niczym w horrorze typu Krzyk)

ocenił(a) film na 7
karolinkaxx

Teraz już wiem dlaczego nie kręcą dobrych horrorów. Po prostu nie ma odbiorców. Szkoda.

Fishbon3r

ze niby jestesmy za"'tepi" na takie horrory
ja np wole bardziej dynamiczne horrory ze a nie jakies tam skradanie sie przez caly film .chociaz np. kiedy dzwoni nie znajomy mial swetny klimat ;) a ten byl jakis taki nużacy .
ze starszy Koszmar z ulicy wiazów fajny ale chyba z kolejnym odcinkem coraz gorszy.
Lubie horrory azjatyckie (ale nie ich odpowiedniki USA )
i szczerze mowiac chyba nie ma juz odbiorcow bo teraz ci malolaci wola horrory typu Piła itp i sorry! ja sie do nich nie zaliczam

karolinkaxx

Twój własny opis siebie:
"21lat lubie sluchac muzyki :głownei HH i techno siakieś :)
moj ulubiny aktor:JAKE GYLLENHAAL i Josh Hartett,
----II--------aktorka:chyba sandra Bullock,Kirsten Dunst,Jessica Alba
----II---------film:kupe!!np.Oszukac przeznaczenie1,2,3. donnie darko,i ogolnie lubie horrory..(azjatyckie) Kidulthood, Adulthood .Filmy o tancu(typu Honey Step up czy Stopm the yard)
-----II------piosenkarz/rka:EMinEm! , WWWO, PIH, Firma, Macca Squad ,CZST"

plus Twój avatar...

Reszta jest milczeniem

prozaic

aha!! i to mnie czyni tepa małolata? hmm...
a co jest złego w Jake gyllenhaalu? czy np sandrze bullock? pozatym lubie np.Kevina Spacey-tez kijowy aktor?
Kirsten czy Alba to zadne wielkie aktorki ale lubie z nimi filmy
donnie darko jedne z najlepszych filmow co do tych filmow z tancem to fakt-shity ! ale dawno tu dane zmieniałam bo teraz mam ponad 22 lata!
i hh nie mozna słuchac?;o
spoko na Beethovena sie moze przezuce to bede wtedy madra i wogole ponad wami

prozaic

pOzatym nie ma sensu sie kłocic bo nie taki cel jest tego forum i nie taki temat postu

ocenił(a) film na 6
karolinkaxx

Twój opis może sprawiać, że wydasz się dla ludzi o dobrym smaku i guście mało interesującą osobą.

użytkownik usunięty
Fishbon3r

Dokładnie.

fulcio

Dobre jakieś 20 minut do zakończenia filmu. Ogólnie film przeciętny i strasznie się wlecze. Już sam dialog żony tego brodacza w tym tajemniczym domu - cytuję: "Do północy wszystko się skończy". przybliża nam dziwne zachowanie właścicieli domu i nasze przypuszczenia kim mogą być.

ocenił(a) film na 1
Tomik_4

strata czasu!!

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

nieprawda xD

ocenił(a) film na 7

@MrKrzychV
Dzięki za komentarz do recenzji i wsparcie obrazu Ti Westa. Zasługuje na to.

użytkownik usunięty
Fishbon3r

NMZC ziom xD pewnie, że zasługuje :) Nie rozumiem ludzi, którzy z taką krytyką odnoszą się do tego dzieła. Film jest po prostu świetny, nie zobaczymy tu latających flaków od napisów początkowych do końcowych, za to zobaczymy znacznie więcej :) nie będzie tutaj zidiociałych, rozpuszczonych małolatów, których życiowym celem jest "jarać, pić i się gździć", za to będzie normalna, zwyczajna i ładna :) dziewczyna, która ma "pod górkę", a dodatkowo spotyka ją tak potworny los. Ogólnie film jest świetny, nie ma jakiejś wydumanej fabuły, lecz akcja kręci się wokół tragedii jednej osoby, która (patrząc filozoficznie :D) no, krótko mówiąc nie zasłużyła sobie na to i normalnemu człekowi z odrobiną empatii, robi się po prostu szkoda i żal nieświadomej prawdziwych intencji demonicznej rodziny, dziewczyny, która chciała tylko trochę zarobić by ratować swoją sytuację i dalej zmagać się z i tak już brutalną rzeczywistością ...
ok, zapędziłem się trochę w tych rozważaniach xD
ogólne film bardzo dobry, inny niż dzisiejsze horrory, polecam go każdemu kto chcę choć trochę oderwać się od rzeczywistości i poczuć świetny, wieczorny klimat xD

fulcio

napisze tak a w zasadzie streszcze: tu nic nie ma...nawet muzyki,która by budowała napięcie w tych ciemnych pomieszczeniach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones