PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 761
ocen
7,3 10 1 44761
6,9 12
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

JIN

ocenił(a) film na 8

aktor grający Jin'a, najprzystojniejszy 'skośny' jakiego widziałam !:D ogólnie u tej rasy nie ma przystojnych mężczyzn, a tu nagle taki zaskok :D a film calkiem spoko, ma charakterystyczny klimat, no i wiadomo jak ktoś nie lubi tego typu filmow będzie się nudził,do tego jak zawsze jakas tragedia na koniec się MUSI wydarzyc i przerysowane elementy choćby jak ten śnieg podczas pojedynku Jin'a i tego drugiego, ale sceny walk całkiem imponujące.

ocenił(a) film na 10
SaiRIthy

Myślałam że tylko mi się on podoba :))) A tu proszę miłe zaskoczenie :))

ocenił(a) film na 7
Pamela16

Uwielbiam pierwszą połowę tego filmu, ale druga połowa podobała mi się znacznie mniej, a zakończenie w ogóle mnie rozczarowało. Nie wiadomo, dlaczego Mei postanowiła się zabić, skoro mogła żyć, co się dalej stało z tym "zielonym", który ją ranił sztyletem ani jaki był wynik tej zapowiadanej decydującej bitwy Domu Latających Sztyletów z armią rządową. Nie widać ani postaci tego złowrogiego generała, ani prawdziwej przywódczyni Domu Latających Sztyletów.

ocenił(a) film na 6
Trojden

"dlaczego Mei postanowiła się zabić" - Bo chciała chronić swojego ukochanego przed morderczym sztyletem?
"co się dalej stało z tym "zielonym", który ją ranił sztyletem" - najpewniej targnął się na swoje życie.
"jaki był wynik tej zapowiadanej decydującej bitwy Domu Latających Sztyletów z armią rządową" - przecież widać na końcu filmu jak armia rządowa zakrada się do kryjówki Latających Sztyletów, więc najpewniej "zielony" był podwójnym agentem, a ruch oporu został zadeptany.

ocenił(a) film na 9
SaiRIthy

tak, on jest naprawdę boski <3

SaiRIthy

nie zgodzę się, że wśród azjatów nie ma przystojnych mężczyzn :P szczególnie wśród Japończyków (jak aktor grający Jina) często się zdarzają, zwyczajnie w Europie nie mamy szerszego spojrzenia...

shigeko

ok, sprostowanie :D zwiodło mnie nazwisko, jednak ten aktor pochodzi z Tajwanu :P jest "połówką", a te zwykle są najfajniejsze ^^

użytkownik usunięty
SaiRIthy

Mi w sumie nie podoba się ten typ urody. Ale pierwszym aktorem którego uznałam za przystojnego jest http://www.filmweb.pl/person/Byung+hun+Lee-164348 , ale aktor grający Jin'a wygląda niesamowicie, szczególnie w ostatnich 20/30 minutach filmu. Na początku w burdelu nie za bardzo sie przyglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones