PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 761
ocen
7,3 10 1 44761
6,9 12
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

nie przepadam za filmami o miłości, ale ten mnie urzekł i jest moim ulubionym, jeżeli ktoś lubi filmy w azjatyckich klimatach, to polecam :]

ocenił(a) film na 10
kathrina357

Przepiekna opowiesc o milosci i zazdrosci. 11/10 CUDOWNY !!!

ocenił(a) film na 10
BritneyFaN

kocham <3

ocenił(a) film na 8
Kurkosia

Kurcze trudno mi na obejrzenie tego filmu namówić znajomych którzy nienawidzą... może nie filmów azjatyckich co samych azjatów ze względu na to że podobno "oni wszyscy tacy sami".A co do filmu to świetny film tak samo jak Hero i Crouching tiger,Hidden dragon.Bo jakby ich zmusić też by pokochali...

ocenił(a) film na 10
Balhoman

Heh ja też próbowałam namówić znajomych na obejrzenie tego filmu ale na namowach pozostało więc co zrobić. Pozostaje mi samej oglądanie tego Świetnego filmu bo jak dla mnie oczywiście 10/10 . Oglądałam już kilkakrotnie i jeszcze nie raz do niego wrócę.

Karolina90_2

Film zdecydowanie różni się od europejskich czy amerykańskich odpowiedników tego typu.Urzekł mnie piękny,wręcz oniryczny klimat.Historia miłosna opowiedziana niebanalnie..Czegoś takiego nie ogląda się na co dzień.Jestem zafascynowana kulturą azjatycką jeszcze bardziej.Minimum słów,maksimum treści...do tego rewelacyjna muzyka,dobra gra 2jki głownych aktorów i mamy małą perełkę.

Balhoman

Niestety niekażdy lubi tego typu filmy. Ja oglądałam wiele filmów według znajomych rewelacyjnych, a dla mnie słabych.

kathrina357

Film jest wspaniały, urzekły mnie sceny, orient, historia...w pełni zgadzam się z avosette...

Poziomeczka_8

Mi się szczególnie podobała scena zmiany krajobrazu wraz z zmianą pory roku. Te kilka sekund podczas gdy oni walczyli na miecze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones