PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 052
oceny
7,2 10 1 121052
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

BZDURA !!!

ocenił(a) film na 5

Ten film jest niemożliwy do zaakceptowania. Jeśli chodzi o podstawowe prawa fizyki, ciągłości
czasu i czasoprzestrzeni. To jest tak, jak by grawitacja działała w bok albo prędkość była wynikiem
dzielenia masy przez siłę. Praw fizyki nie można zmieniać bo wtedy nie jest światem. BZDURA,
KTÓRA BIJE PO OCZACH !!!!

ocenił(a) film na 5
Anduril_3

lol, przecież to jest film z gatunku fantasy :)

ocenił(a) film na 7
Anduril_3

z takim podejściem to można krytykować filmy na Discovery Since ;) no i pewnie znalazło by się sporo bzdur jakie tam serwują a krytyka byłaby uprawniona. Ale co do filmów fabularnych to takie podejście to spora pomyłka.
Świetny film, widziałem go dobrych parę lat temu i wciąż pamiętam. Dobry klimat, polecam.

Anduril_3

Właściwie to ciągłość czasoprzestrzeni wciąż jest nierozstrzygnięta. A zaginanie czasoprzestrzeni jest jak najbardziej możliwe. Skoro czarna dziura może to zrobić, to na potrzeby filmu możemy się umówić, że skrzynka na listy też to potrafi.

ocenił(a) film na 9
Anduril_3

z takim podejściem to tłumacz Transformersów, Supermana i Minionki ;;/

kokon123

Ćśś z tym, ja raczej polecam wszelkie rodzaje wampirów, szczególnie Zmierzch! :D
.
.
.
A CZEMU ON SIĘ ŚWIECI?!

ocenił(a) film na 5
Anduril_3

wiadomo, że to fantasy ale ja też nie mogłam przełknąć tego w filmie. Za bardzo bije po oczach ta niemożliwość

ocenił(a) film na 8
Anduril_3

życie nie jest 100% racjonalne a tym bardziej nie można oczekiwać tego o filmu...fizyka będzie nas zadziwiać wystarczy zerknąć na to kim był i co robił słynny serb Nikola Tesla i jego eksperymenty np Tungwski rozpoczęty na Long Iland a docelowo - dział sie w głebokiej Rosji...w latach kiedy kabli jeszcze nie było a telefony komórkowe to by pomyśleli że to czarna magia...

nie w tym rzecz nie przekonuję do faktu ze taka historia jest możliwa to nonsens ale - uważam ze ludzie wierzą w dziwactwa rózne ja wierzę w Boga Stwórcę podbnie jak Mesjańscy Żydzi a 60 procent ludzi na ziemi w potrójnego Boga w trzech osobach...inni wierza ze wszystko z niczego eksplodowało i psokładało sie samo pięknie do kupy razem, inni że ziemia jest nadal płaska - niestety oglądałam takie wywiady i cóż błogosławić ich tylko za takie myślenie...inni wierza w reinakrnacje i inkarnacje a wszyscy mieszkamy na jednej ziemi - w CHinach podobno mieszkają obcy od 12000 tysiecy lat i podobno są na to dowody, czytałam wiele książek i artykułów o jakiś załamaniach czasowych gdzie cuda sie dzieją - a przynajmniej dziwne rzeczy tak bym to określiła - WIĘC mówienie że film jest nie do zaakceptowania jest samo w sobie nie logiczne bo film jest obrazem lub wytworem wyobraźni kogoś i jeśli tego nie widzisz to znaczy że masz problem odróznić rzeczywistość od twórczosci...nie dobrze z tobą

Anduril_3

Ja wam powiem więcej, KACZOR DONALD GADA! Przecież wiadomo, ze kaczki nie mówią. Tak ludziom prać mózgi...

ocenił(a) film na 10
Szarobure

hahaha :D piękne komentarze mi sie wydaje że ten typ to czysty troll bo nie odpisał na nic a ocenę dał 5...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones