PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677535}
5,0 2 692
oceny
5,0 10 1 2692
Dom obłąkanych dusz
powrót do forum filmu Dom obłąkanych dusz

Polecam wszystkim, którzy zniechęcili się niepochlebnymi komentarzami. Jak łatwo można zrujnować nasz umysł?

Trzy historie - personifikacja, urojenie i cenzura. Trzy postaci - pieniądz, niewinność, nauka.

Film zdecydowanie nie jest nudny. Po obejrzeniu chciałam więcej i więcej przykładów, które pokazują jak zawikłane jest nasze myślenie. Zmusza do refleksji i ciągle trzyma w napięciu. Co najważniejsze - zaskakuje! Nie jest straszny, jest niepokojący.

Do ciekawej fabuły dochodzi piękny obraz. Kadry są ciekawe a detale dopracowane. Tutaj nie ma przypadkowych scen.

Jeszcze raz polecam. Film znalazł się w gronie moich dziesiąteczek.

ocenił(a) film na 4
patrysiaczek

Czy nauczycielowi ktos zniszczył umysł ?? nie.. Zgadzam się,miał wzbudzić niepokój i poniekąd wzbudzał ,szybko jednak czar pryska i dochodzi się do wniosku,że raczej to wszystko bazuje na przeroście formy nad formą. Ostatni epizod strasznie się dłuży,jest naciągany do granic absurdu.

Szczerze mówiąc poczułem sie oszukany czytając pochlebne opinie,w mojej ocenie na pewno nie zasługuje na dziesiąteczkę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones