PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 836
ocen
5,5 10 1 96836
6,8 36
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Świetny horror

ocenił(a) film na 6

Niektórzy piszą że twórców za bardzo poniosła fantazja. Może i tak bo w filmie była "Armia Koszmarów" ( w której skład wchodzili między innymi : zombie , ogromne węże , wielkie pająki , klauni psychopaci , żywe strachy na wróble , straszne potwory i bestie i wiele innych ), nowoczesna technologia i przedwieczni bogowie którym składano ofiary . Ale jeśli by tak nie było to film nie był by taki zajefajny. Film zaskakuję. Gdy na początku zobaczyłem Martiego ze swoim wielkim bongo myślałem że zginie pierwszy a tu proszę ginie ostatni razem z Daną. Chociaż jedna uwaga. Skoro oni składali tych nastolatków w ofierze bogom to czemu tak naprawdę nie składali ich w ofierze tylko zabijali przy pomocy psychopatycznych zombie ?

jp2

to już konwencja ale tam chyba było coś o zasadach. W stylu takie są zasady, że sami muszą na siebie to sprowadzić. Muszą dobrowolnie przyjechać i sami wybrać rodzaj śmierci no i chyba mieć możliwość ocalenia siebie. Coś tam było w ten deseń

ocenił(a) film na 7
jp2

Też właśnie liczyłam, że na końcu wyjaśni się skąd ta dziwna forma składania ofiar, a tu dupa :(
Miałam wrażenie, że ktoś im to odgórnie narzucił, bo ktoś w tej centrali mówi w pewnym momencie, że "dawniej wrzucilibyśmy ją do wulkanu" czy jakoś tak.
No ale się nie wyjaśniło kto i dlaczego :(

ocenił(a) film na 3
jp2

Od momentu odkrycia przez bohaterów windy ten film stał sie jednym wielkim NONSENSEM. Aż dziwne, że pani Weaver zdecydowała się w nim pokazać. (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones