PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 789
ocen
5,5 10 1 96789
6,8 32
oceny krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Dramat! Obejrzałam film do końca tylko dlatego, że było mi szkoda kasy... Chociaż teraz żałuję swojego cennego czasu, który straciłam.
W pewnym momecie myślałam, że to komedia, ale okazał się to czysty 100% "HORROR" dla mnie!
nie polecam!

ocenił(a) film na 8
heartduszko

jestes przykra i dlubiesz w nosie. tyle.

heartduszko

Jeden z gorszych filmów jakie w życiu widziałam. Jest w nim prawie wszystko co do tej pory w horrorach się pojawiło, a jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i tak też myślę o tym filmie - jest do niczego. Horror to na pewno nie jest - nie przestraszył mnie nawet na krótką chwilę, a zdarza mi się odczuwać lekki strach na filmach. Przez pierwszą połowę był nawet zabawny - jak się troszkę oszukało samego siebie, a druga połowa to tylko strata czasu. Cóż, twórca scenariusza pisząc go był chyba w podobnym stanie co jeden z bohaterów - niejaki Marty Mikalski.
Zgadzam się - HORROR ...

ocenił(a) film na 8
brann

ojej, to nie horror BO MNIE MNIE PRZESTRASZYŁ. nawet nie odsyłam do poniższych postów, gdzie ktoś próbuje wyjaśnić takim typom cokolwiek.
"nie wiecie k**** o co w tym chodzi, lubicie z siebie durni robić!"

kamfpv

Zawsze wypowiadasz się na forum tylko po to, żeby pojechać komuś od typów i durni, bo ma inne zdanie niż Ty? PS. Wiem, że jest szerokie grono fanów tego filmu i z całym szacunkiem nic do nich nie mam. Cieszę się, że film znalazł swoich zwolenników. Każda produkcja takich ma. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli TEJ :)

ocenił(a) film na 8
brann

Pozdrawiam wszystkich którzy poszli na ten film, żeby się WYSTRASZYĆ!
bk z ludzi! :)

ocenił(a) film na 8
heartduszko

no ok zwracam trochę honoru, film na miano horroru nie zasługuje, ale końcówka jest zayebeesta i dość świeża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones