PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 801
ocen
5,5 10 1 96801
6,8 36
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Jeden z najgorszych filmów ostatnich lat. Ten film nie powinien w ogóle powstać.

ocenił(a) film na 1
Azazell

zgadzam sie dawno nie bylo takiego syfu jak to zaluje ze to w ogole obejrzalam szkoda czasu

ocenił(a) film na 9
Azazell

Uzasadnij.

ocenił(a) film na 2
Impuuk

Co mam mówić? Film na siłę robiony w stylu horrorów z lat 80.. I niestety wyszło bardzo marnie. Daleko mu do pierwszej części Martwego Zła.

Po prostu w tym filmie wszystko było bezsensowne.. Niby w recenzjach chwalą scenariusz.. Ja się pytam jaki scenariusz?:) Scenariusz filmu jest na poziomie Klanu lub Mody na Sukces..

Jeśli chcecie porządny film w podobnym gatunku to polecam http://www.filmweb.pl/film/Por%C4%85bani-2010-530650

ocenił(a) film na 9
Azazell

Nie chcemy żadnych filmów od Ciebie.

ocenił(a) film na 10
Azazell

Normalnie tego nie robie, ale jak jakiś idiota udaje, że zna się na kinie to nie mam wyboru:

http://www.metacritic.com/movie/the-cabin-in-the-woods

http://www.rottentomatoes.com/m/the_cabin_in_the_woods/

ocenił(a) film na 2
DeGreZet

normalnie to robisz bo jestes idiota wiec sie posilkujesz opiniami krytykow aby nie wyjsc na glupka(wg ciebie) bo nie masz wlasnego zdania

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Przynamniej nie gram w System Shocka.

ocenił(a) film na 2
DeGreZet

przynajmniej nie masz mózgu. Twój podły charakter zasługuje aby nie rozumieć arcydzieła jakim jest system shock.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Twój aspołeczny charakter nie zasługuje aby zrozumieć arcydzieło jakim jest Dom w głębi lasu.

ocenił(a) film na 2
DeGreZet

Napisałem recke tego crapa.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Kogo obchodza recki jakiegoś filmowego onanisty z beznadziejnym gustem.

ocenił(a) film na 2
DeGreZet

bardziej niż pierdy bezmózga

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Wysoko cenisz swoje wypociny.

ocenił(a) film na 1
Azazell

Zgadzam się. Strata czasu.

Azazell

Ktoś tu pięknie napisał:

"Trzy kwestie:
- film zdobywa na IMDb wysokie 7.1, będące najwyższą od 8 lat oceną w skostniałym gatunku
- wysokie 72% na metacritic, będące średnią ocen NAJLEPSZYCJ, PRESTIŻOWYCH MEDIÓW - Washington Post, Time, NPR, Total Film (PEWNIE NAWET NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY CO TO ZA TUZY)
- bardzo wysokie 92% na rottentomatoes, będące średnią NAJLEPSZYCH FILMOWYCH KRYTYKÓW, gromadzących wokół siebie miliony ludzi

A teraz zderzenie z prawdą i chwila refleksji. Wiadomo nie od dzisiaj, że wbrew wysokiemu mniemaniu o własnej osobie zdecydowana większość ludzi na świecie to półgłówki, a w Polsce to już osiem osób na dziesięć. Nie zastanowiło was nigdy, a słowa me kieruję do wszelkiej maści "krytyków z filmwebu", jak to jest, że powyższa śmietanka i elity 3-krotnie przewyższające was intelektem wystawiły The Cabin in the Woods 9/10, a wy, mentalne dzieci i rekiny biznesu i finansjery zarabiające 1000zł miesięcznie oceniacie film na 1-4/10?

Na koniec uczciwie i bez ogródek - żal mi was po prawdzie."

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 2
podsniegiem

Tylko pamiętaj, że niektóre serwisy, portale, gazety lub inne źródła współpracują z producentami / wydawcami filmów. To samo jest z grami komputerowymi. Często mamy do czynienia z wysokimi ocenami i zachwalaniem, a po zagraniu w grę lub obejrzeniu filmu oceny lecą w dół.

Dlatego ja patrzę na oceny np na IMDB i na innych portalach (ale z przymrużeniem oka).. wolę sam osądzić i ocenić daną produkcję.

Podobnie jest z produkcjami oscarowymi. Niektóre tegoroczne i z poprzednich lat kompletnie nie nadawały się do tego by były puszczanie w kinie - a co dopiero otrzymanie oscara.

Też trzeba wziąść poprawkę na to , że w internecie jest dużo gimbusów, którzy nawet nie oglądali filmu a już oceniają. Świat wariuje ;)

ocenił(a) film na 5
Azazell

Przykro mi, ale koleś @podsniegiem ma rację, a ty nie możesz/nie potrafisz tego dostrzec, bo jesteś w tej niesławnej grupie "8 na 10". Warto jednak zaznaczyć, że to głownie porażka systemu kształcenia w Polsce, które od jakiś 2 dekad ostro pikuje w dół. Jeśli masz wątpliwości, to poszukaj odpowiedzi na pytanie, co robią osoby po studiach na promocji w hipermarketach albo na kasie w McDonaldzie? Jeszcze w latach 90-tych taką pracę z powodzeniem wykonywały osoby po podstawówce.

Tutaj masz dobrze wyjaśnione, dlaczego jesteś w błędzie http://www.filmweb.pl/film/Dom+w+g%C5%82%C4%99bi+lasu-2012-487684/discussion/Ban da+idiot%C3%B3w%2C+kt%C3%B3rzy+nie+wiedz%C4%85+czym+jest+pastisz+i+zabawa+konwen cj%C4%85.,2510951

ocenił(a) film na 2
podsniegiem

I po drugie nie życzę sobie byś nazywał / nazywała mnie i wyzywała publicznie od dzieciaków czy rekinów biznesów.. W ogóle skąd tobie to przyszło do głowy? :)

A po trzecie .. odpowiadając na twoje durne zdanie "jak to jest, że powyższa śmietanka i elity 3-krotnie przewyższające was intelektem wystawiły The Cabin in the Woods 9/10" - hmmm czyli jeśli ktoś ocenia wysoko nawet najdurniejsze filmy to mają wysoki intelekt? :)

Azazell

Nie, wszyscy ci ludzie zaszli tak wysoko, ponieważ mają nieprzeciętny intelekt. Dalej. Film ocenili wysoko, ponieważ w przeciwieństwie do gimbo i plebsu, mają pojęcie o czym piszą oraz po prostu go zrozumieli. Oczywisty logiczny wniosek.

ocenił(a) film na 2
podsniegiem

A skąd wiesz, że mają nieprzeciętny intelekt? Znasz ich osobiście? :)

Koniec rozmowy.. Bo zalatuje mi to trollem i gimbusem. Nie odpisuje więcej na twoje posty. PS. Wracaj do szkoły.

Azazell

Ponieważ czytam ich felietony, recenzje oraz słucham w radio. Myślisz, że można pracować w Washington Post, Time albo NPR mając, jak ty, kurzy móżdżek? Skompromitowałeś się tylko swoją "oceną" gimbo. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 2
podsniegiem

Ja się niczym nie skompromitowałem. Jak dorośniesz i zobaczysz jak się manipuluje ludźmi na świecie (zwłaszcza w mediach) to może wtedy zmienisz zdanie..

Jesteś typowym trollem gimbusowym, który potrafi tylko i wyłącznie krytykować kogoś na portalach .. bo w realu pewnie byś dawno po ryju oberwał.

Jesteś żałosny od momentu, gdy skrytykowałeś ludzi zarabiających 1000zł. Co jest nie fair i chore moim zdaniem.

Dlatego powiem grzecznie.. Idź spać i wracaj do szkoły...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
podsniegiem

Kocham takie dyskusje :) Lubię w ich poszukiwaniu czasem "pokopać"

ocenił(a) film na 8
Azazell

człowieku, żal mi Ciebie. Nie chciałem się wdawać w dyskusję, ale skoro zadajesz pytanie "skąd wiesz, że mają nieprzeciętny intelekt" to skreślam Cię z listy ludzi myślących i lądujesz koło podludzi. Skoro ktoś pracuje w jednym z najbardziej cenionych NA ŚWIECIE magazynów filmowych i pisze do nich felietiony czy recenzuje filmy, to uwierz, jest to osoba inteligentna, dużo bardziej z pewnością od Ciebie skoro nie potrafisz tego przełknąć. Washington Post czy Time to nie fakt czy pomorska.

Nie chciałem się udzielać, ale musiałem. Pomyśl następnym razem niż wdasz się w dyskusję, w której z każdym napisanym zdaniem pikujesz coraz bardziej w dół.

ocenił(a) film na 8
podsniegiem

To jest taki chwyt erystyczny nazywający się "odwołanie do autorytetu", w skrócie "nie masz racji, bo autorytet powiedział...". Innymi słowy to nie jest argument w dyskusji i obok argumentu nawet nie leżał. Jeśli więc samodzielnie nie umiesz uzasadnić, dlaczego film jest dobry, to już lepiej nic nie pisz.

BTW. "Dom w głębi lasu" jest świetny, ale mogę to uzasadnić nie odwołując się do ocen krytyków, innych serwisów itp.

ocenił(a) film na 5
Azazell

Zgadzam się w 100%.

Azazell

Wszyscy Ci, którzy uważają, że film jest zrobiony 'na siłę' i jest marną kopią innych horrorów, najwyraźniej w ogóle nie załapali o co w nim chodzi.

ocenił(a) film na 7
waniliowy_shake

Dokładnie. Nie ma co tłumaczyć "znaFcom" na czym polegał ten film i o co tak naprawdę w nim chodziło. Osobiście jestem fanem horroru i oglądam praktycznie każdy film z tego gatunku jaki tylko wpadnie mi w ręce i powiem jedno: Dawno już nie było filmu z tak oryginalną fabułą i podejściem do tematu.

sullivan_1989

Zgadzam się, przyjemnie się go ogląda ;) Szczególnie koniec filmu zaskakuje.

ocenił(a) film na 2
Azazell

Zgadza się, słabiak z beznadziejną obsadą. A najbardziej szkoda zmarnowanego potencjału.

ocenił(a) film na 8
realkriss

toć gra aktorska jest naprawdę na wysokim poziomie, pan jaracz jak i thor, który z inteligentego pod wpływem farby do włosów swojej dziewczyny stał się totalnym idiotą to majstersztyk. Generalnie bardzo fajna gra aktorska, panowie kierujący całym przedsięwzięciem też dali rade ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones