PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 798
ocen
5,5 10 1 96798
6,8 36
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Który wam się najbardziej podobał? Mnie urzekły te zjawy, ale i łysol z tarczówkami był niezły. Dajcie swoje typy.

ocenił(a) film na 8
MagicTranceSessionTV

Ulubiony to może złe słowo, ale swoją tajemniczością zaintrygował mnie człowiek z tarczówkami w głowie, smutno mi, że tak niewiele go pokazali...

Villemo_1

Racja. Bardzo ciekawa, taka trochę niedopowiedziana postać. Mogli jego wybrać w tej piwnicy :)

ocenił(a) film na 9
MagicTranceSessionTV

Ci ludzie to chyba Cenobici z filmu Hellraiser. To jajko które ich przywołuje to nawiązanie do kostki lemarchanda z tego samego filmu.

ocenił(a) film na 8
MagicTranceSessionTV

Dużo było fajnych tych potworków, co siedziały w tych szklanych pojemnikach.
Jak je zobaczyłem to pomyślałem, że będzie czaderska rozruba na całą metę, a pokazali tylko ogólną walkę ludzi z potworami.
A szkoda.
Też bardzo podobał mi się ten koleś z tarczówkami.
I też było mi smutno, że tak naprawdę tylko go pokazali.
:)

ocenił(a) film na 7
MagicTranceSessionTV

Merman <wodniak> i hell lord <człowiek z tarczami >. Szkoda właśnie że wybrali rodzinkę zombie a nie hell lora-a bo mogła by być większa rozwałka, ale i tak film bardzo dobry :)

ocenił(a) film na 8
MagicTranceSessionTV

Człowiek z tarczówkami i dziewczynka baletnica (zawsze chciałam mieć taką pozytywkę z figurką baletnicy :D).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Buka26

Słąby troll

ocenił(a) film na 7
MagicTranceSessionTV

Najbardziej ale to najbardziej zaskoczyło mnie... drzewo? Było dosłownie przez ułamek sekundy (siedziało w windzie). Haha

ocenił(a) film na 8
DawidQ22

gwałcące drzewo z Evil Dead :D bardzo spodobało mi się to, że w tym filmie było wiele nawiązań do klasyki horrorów, chociażby właśnie wspomniane drzewo czy hell lord

MagicTranceSessionTV

Jednorożec :-)

ocenił(a) film na 9
MagicTranceSessionTV

Podpalacze w maskach. Cisi, tajemniczy i... przerażający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones