PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 844
oceny
5,5 10 1 96844
6,8 36
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

kto tam siedzi w tym filmwebie i decyduje o tym co jest polecane?!??? Jakiś demon chyba!

ocenił(a) film na 10
lpeaw

Demon. hehe

http://www.rottentomatoes.com/m/the_cabin_in_the_woods/

Nie kwestionuj ocen innych gdy sam masz gówniany gust.

DeGreZet

Ale błysnąłeś mądralo! Sam masz gówniany .....

ocenił(a) film na 10
lpeaw

"No chyba ty"
Cięta riposta.

ocenił(a) film na 8
lpeaw

niestety dla Ciebie, ale DeGreZet ma rację, jak nie potrafisz odebrać filmu to Twój problem, widać filmwebem zajmują się ludzie, którzy wiedzą co to zabawa konwencją. a rottentomatoes 'mądralo' jezscze bardziej podkreśla Twoje nieobycie z tematem popkultury :)

prowned

Czyli DeGreZet dobrze zrobił obrażając mnie w swojej pierwszej wypowiedzi, że mam "gówniany gust"? A jakich słów używam to moja sprawa, nie twoja.

ocenił(a) film na 8
lpeaw

może dobitnie chciał nakierować Cię na Twój brak gustu filmowego lub słabe rozumowanie? ;) nie mówię, że dobrze zrobił pisząc to w taki sposób, ale dobrze zobił wytykając Ci jasno Twoje nieobycie z tematem.

prowned

Czyli nie mówię, że dobrze zrobił, ale dobrze zrobił

ocenił(a) film na 8
lpeaw

czytamy ze zrozumieniem

prowned

ja czytam ze zrozumieniem, ale chyba ty nie wiesz co piszesz

ocenił(a) film na 10
lpeaw

Nope. Nie dość, że masz gówniany gust to jeszcze jesteś analfabetą.

Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

DeGreZet

takich jak ty powinno się wyrzucać z filmwebu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Pawlix

We trzech się rzucacie na chłopa bo mu się nie spodobał film, który wam przypadł do gustu? Wasze zachowanie jest niekulturalne a słownictwo wulgarne tylko dlatego że nie potraficie nawiązać rzeczowej rozmowy lub przywołać sensownych argumentów. Wstyd moi drodzy, wstyd.

ocenił(a) film na 6
fuck_yeah

A ten chłopak ma sensowne argumenty i prowadzi rzeczową rozmowę?;>
Po co bronić kogoś o równie niskim poziomie

ocenił(a) film na 9
Dealric

Nie był wulgarny. Poza tym brak argumentowania nie jest wg mnie powodem do chamskich odzywek. Nie chce nikogo bronić ani obrażać.

Pawlix

W ramach demokracji i wolności słowa mam pełne prawo wypowiedzieć się w danej kwestii, i to na moim poziomie intelektualnym (jaki by nie był). Nikt nie ma prawa obrażać mnie za to. Ci co mnie obrażają pokazują kim naprawdę są. Koniec kropka.

Pawlix

znieważyłeś mnie, a na to jest odpowiedni przepis kodeksu karnego. mój adwokat otrzymał już pełnomocnictwo w tej sprawie. Nie będziesz mnie bezkarnie znieważać.

prowned

zgodzisz się ze mną w takim razie, że DeGreZet ma mówiąc delikatnie słaby zasób słownictwa, bo przecież mógł użyć bardziej właściwych słów, aby jak piszesz - nakierować mnie na brak gustu filmowego

ocenił(a) film na 8
lpeaw

oczywiście mógł być dużo bardziej elokwentny.

prowned

Kwiecistość polskiego języka uwzględnia wulgaryzmy, która dodają dosadności wypowiedzi.

ocenił(a) film na 6
Pawlix

podkreslenie czy nacechowanie emocjonalne wypowiedzi poprzez wulgaryzmy to 1 sprawa, a chamstwo czy grubianstwo to juz inna
hasla typu masz gowniany gust bo na rottentomatoes jest napisane, ze nie masz racji sa zalosne, ta stronka ma nam dyktowac co mamy myslec, a jak ktos ma inne zdanie to jest gowniany? a tam to kto te filmy ocenia? jezus, budda, john lennon i papa smerf wiec maja najmojsza racje we wszechswiecie i cza sie slepo utozsamiac z opiniami tam, a jak ktos ma inne zdanie to jebnac mu linkiem jako dowod, ze jestem zerem i nic nie wie o filmach

co do filmu to mi sie podobal ale w pelni rozumiem, ze komus wrecz przeciwnie

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Oczywiście strona nie powinna dyktować gustu, ale...
W wypadku kiedy otrzymujemy wypowiedź z której nie wynika zupełnie nic i nie nie sie żadnego inteligentnego przekazu nie można oczekiwać lepszych odpowiedzi.

ocenił(a) film na 6
Dealric

fakt faktem, ze na filmwebie pod kazdym tematem, bez wzgledu na to czy cos z niego wynika czy nie,i czy niesie jakis inteligentny przekaz czy nie, nalezy spodziewac sie przynajmniej 1odpowiedzi sfrustrowanego gimbusa, ktory obrazi autora
tak to juz jest ale to, ze bylo to do przewidzenia nie zmienia faktu, ze to wciaz chamskie i prostackie, a proba uzasadnienia czegos takiego jakims linkiem uwazam za naprawde zalosny chwyt na poziomie12-latka i to jednego z tych nie do konca rozwinietych, ktorzy braki intelektualne nadrabiaja popychaniem kolegow na szafki albo odreagowuja to, ze ktos ich na te szafki popycha bluzganiem w internecie

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Jest to chamskie i prostackie, ale z drugiej strony, to będzie istnieć tak długo jak będą zakładane takie prostackie tematy jak ten ;)

Po prostu nie uważam by należało bronić osób, które wcale wysokiego poziomu nie przedstawiają.

użytkownik usunięty
lpeaw

Redakcja, do której na szczęście nie należysz.

ocenił(a) film na 9
lpeaw

Jak dla mnie film jest świetny...nie będę nic pisał bo wszystko co tu napisze będzie spoilerem:D

lpeaw

Ten film to wybitna krytyka dzisiejszych horrorów. Szkoda tylko że odbiorcy tych horrorów go nie zrozumieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones