PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112862}

Dom wampirów

The House That Dripped Blood
6,4 1 191
ocen
6,4 10 1 1191
Dom wampirów
powrót do forum filmu Dom wampirów

7/10

ocenił(a) film na 7

Bardzo ciekawy, ale w końcu też trochę rozczarowujący. Cztery tajemnicze historyjki, które łączy jeden dom. Najbardziej spodobały mi się historie: pierwsza i trzecia. Druga również była niezła ale ostatnia - według mnie dosyć słaba, niepotrzebnie rozładowująca napięcie. Końcówka bardzo przewidywalna. Fabularnie wszystkie te opowieści są dosyć proste, ale właśnie w tej prostocie tkwi ich potencjał. Tematyka jest klasyczna, bo mamy tu wampiry, czarną magię, dom woskowych figur czy pisarza z majakami. Tak więc pod względem tematyki film wydaje się całkiem spójny. Na grę aktorską też raczej nie ma powodów do narzekań. Podobnie jest z muzyką. Tak więc film jest udany i na pewno jest to nie lada gratka dla każdego fana tego trochę starszego kina grozy ale moim zdaniem ostatnia historia troszkę wybija z rytmu. Moja ocena: 7/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Jak dla mnie: 4,3,1,2 - w takiej kolejności.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Ostatni segment nie był zły tylko w trochę innym klimacie i z odrobiną humoru. Może i niepotrzebnie, chociaż mi osobiście to nie przeszkadza. Wg mnie najlepiej wypadła historia o pisarzu, a najgorzej chyba ta o figurze woskowej, jakoś nie mogłam się w nią wczuć.

inferno_22

Latająca w końcówce Ingrid Pitt była świetna! "Welcome in the club!" ;) 7/10

ocenił(a) film na 9
Shady_Yo

Dziś mam bardzo dużo lat. Ale kiedy oglądałem ,,Dom wampirów", miałem ich tylko dwanaście. I srałem w gacie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones