PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500769}

Dom z kości

House of Bones
4,5 5 866
ocen
4,5 10 1 5866
Dom z kości
powrót do forum filmu Dom z kości

Ten film jest totalnym nieporozumieniem. Nie mam pojęcia jakim cudem wgl na niego natrafiłem. Gatunek : Horror ma tyle wspólnego co horror ze "Strasznym filmem", chociaż z tego drugiego można się pośmiać. Gra aktorów jest słaba i może dlatego twórca pragnął odciągnąć od nich uwagę i skupić ją na beznadziejnej całej reszcie. Jedyny moment, który mnie zaskoczył i wywołał dreszczyk(?) był gdy postać pojawiła się na ekranie, ot cały przeraźliwy horror. Chociaż wytrwać 90min przy czymś takim to prawdziwa udręka.

Namezor

Nie kłam :/

ocenił(a) film na 1
BloodyDG

Nie oglądasz nawet horrorów, filmu też nie widziałeś. Także zaufaj mojej ocenie i się za niego nie zabieraj :)

Namezor

JA horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i jak dla mnie Dom z kości jest dobrym, strasznym horrorem. Kilka razy podskoczyłem do góry ze strachu.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Z tego co pamiętam dla mnie był totalnym nieporozumieniem. Raczej nie zamierzam sobie go odświeżać, ale jeśli tak by było to napiszę moje spostrzeżenia po tylu latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones