PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704166}

Dom

Home
6,8 32 904
oceny
6,8 10 1 32904
Dom
powrót do forum filmu Dom

Na takie bajki jak ta warto wydac kilka zlotych zeby zobaczyc na duzym ekranie. Humor na dobrym poziomie, calkiem znosny soundtrack, nie do konca przewidywalna ale wciaz troche banalna fabula ;) Polecam w oryginalnym dubbingu- Jim sie swietnie sprawdzil w roli Oh!

ocenił(a) film na 5
unimaginable_mind

Nie zgadzam sie, wg mnie bajka nudna i banalna, na pewno nie warta wizyty w kinie. Humor tez raczej troche na sile, nie wiem jak w oryginale, ale po polsku rozczarowuje.

Lukasz40i4

nie zgadzam się bdb bajka, szczególne w wersji orginalnej

ocenił(a) film na 9
unimaginable_mind

Zgadzam się z 1 wypowiedzią! Film cudowny, a Jim zrobił jeden z najlepszy dubbingów jakie słyszałam!

ocenił(a) film na 9
mahiya_filmaniak

Świetna animacja.Polski dubbing nie jest taki zły.A piosenki w tle rewelacyjne.

ocenił(a) film na 6
unimaginable_mind

Czy warto zobaczyć w kinie, hmm, raczej bez znaczenia czy w kinie czy w domu. Soundtrack całkiem fajny. Humor może i na dobrym poziomie ale niestety oglądając scenę w WC czułem się że już gdzieś to widziałęm (Madagascar 3, lub Paddington). Niestety film bardzo przewidywalny,

ocenił(a) film na 6
unimaginable_mind

Niedługo idę na to z siostrami do kina spodziewam się rewelacji po waszych komentarzach. hehe

ocenił(a) film na 7
Strazniczka0Nocy

Bajka jest bardzo przyjemna, ale nie rewelacyjna. Jeśli siostry są małe powinny bawić się w kinie lepiej niż Ty :)

ocenił(a) film na 6
cavola

No mają 11 i 6 ale i siostra też lubi bajki więc może dlatego wciąż je z nimi oglądam. Trudno wyrosnąć, ale dzięki za opinie ;)

ocenił(a) film na 5
unimaginable_mind

też się nie zgadzam. strasznie nudna i beznadziejny dubbing, a główny bohater jak dla mnie denerwujący. ogólnie lubię strasznie animacje, ale ta mi wyjątkowo nie podeszła. natomiast i tak puszczę młodszemu kuzynostwu :)

ocenił(a) film na 8
joannavonb

właśnie jestem po obejrzeniu. Dla mnie super bajka z przesłaniem. Warta obejrzenia. Dobra rozrywka dla dzieci na dobrym poziomie. Polecam.

ocenił(a) film na 9
unimaginable_mind

Zgadzam się. Bajka jest rewelacyjna. Wszyscy krytykujący nie znają się na bajkach. Polski Och jest genialny - zdecydowanie lepszy niż oryginalny Jim. Nie jestem zwolennikiem polskiego dubbingu - ale och to strzał w dziesiątkę. Bajka ma wiele do przekazania wartości, które dzieci mogą odebrać. (uczucia do mamy, nawet jak nie jesteś lubiany to wszystko może się zmienić itp itd) ale jak ktoś patrzy płytko to tego nie dostrzeże Bajka to nie tylko kreskówka z fabułą.

ocenił(a) film na 8
unimaginable_mind

Mnie tylko gnębi ten podtekst. Przymusowa relokacja prawowitych właścicieli (sprawy w Niemczech), żeby na ich miejsce wsadzić "imigrantów" z innej planety za którymi kroczy "niszczyciel światów" (Wojujący Islam) a ludki co najwyżej se po protestowali. I tylko w rzeczywistości Gorg nie cofnie się po uzyskaniu tego co zamierzał.
Wiem, że to tylko film dla dzieci, ale trafili z tematem w bardzo ciekawym czasie.

ocenił(a) film na 10
unimaginable_mind

super gral och bardzo mnie sie podobalo ogladalam na polsacie tam moj ulubiony aktor wystapil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones