PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588694}
6,8 739
ocen
6,8 10 1 739
Donoma
powrót do forum filmu Donoma

4/10

ocenił(a) film na 4

W moim mieście ostatnio w czasie wakacji odbywa się kino letnie gdzie są pokazywane wybrane filmy który były prezentowane na Festiwalu Era Nowe Horyzonty . Tak naprawdę wybierałem się na inny film .No ale organizatorzy zrobili zamianę i nie chcąc trafiłem na film .Donoma . Miałem już wyjść w końcu pokazy są za darmo to kasy nie stracił ,ale z drugiej strony jak już jestem można zostać i zobaczyć . To nie jest mój film niezbyt lubię oglądać festiwalowe filmy tam nie które mnie zaciekawiły ,ale teraz wracając do filmu .Początek dość jest ciekawy nauczycielka historie filmu przedstawione są w taki sposób ze tego chce się słuchać bo film raczej do słuchania kwestii bohaterów na ekranie dużo nie dzieje .Wszystko jest znośnie ale potem wątki się nawalają stają mało ciekawe i męczące po mojemu nie które po mojemu nie potrzebne ,Jak jest początek i środek filmu był zgrabny to końcówka momentami była męcząca i człowiek tylko napisy końcowe.4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones