PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689486}

Dorwać Wattsa

Jue Di Tao Wang
5,8 4 078
ocen
5,8 10 1 4078
Dorwać Wattsa
powrót do forum filmu Dorwać Wattsa

A mnie się podobał

ocenił(a) film na 6

Owszem, to nie jest to do czego nas przyzwyczaił Jackie ale ludzie... on ma 62 lata. To i tak szacun, że nadal zajmuje się tego typu filmami. Widać było gołym okiem w filmie, że te jego ruchy już nie są tak żywe jak za jego czasów świetności, w niektórych momentach pojedynków widać było zmęczenie i ruchy były bardzo mało energiczne ale mimo wszystko stara się jak może, nadal ma umiejętności i je wykorzystuje. Widać było również przy napisach końcowych "Behind the scenes" że daje całe serce narażając swoje zdrowie (zresztą jak w każdym filmie z jego udziałem). Johnny również mnie miło zaskoczył. Humor przyzwoity. Więc tak jak mówię - to nie to samo kino co kiedyś ale film W PORZĄDKU.

ocenił(a) film na 6
mejki

Zgadzam się z tobą, doskonale to ująłeś. Najbardziej szanowałem Jackiego za sceny kaskaderskie w których sam brał udział, a jak ktoś oglądał jego filmy, to doskonale wie jak ryzykowne a zarazem efektowne one były, ja np w "Policyjnej Opowieści" scena w markecie, ale w tym filmie z jedną sceną się zawiodłem, jak z Knoxem zjeżdżali po linie nad przepaścią, widać było że komputerowo była ta scena zrobiona. dawniej na 100% w realu by ją nakręcili, ale naszła mnie taka myśl, ciekawe czy powodem rezygnacji z prawdziwej sceny, był wiek Jackiego ?, a może Knox na to się nie godził, któż to wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones