PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 504
oceny
6,3 10 1 96504
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

8/10

ocenił(a) film na 8

Oglądałam niedawno inny film z panem Butlerem- "Brzydka prawda" . Porównując obie produkcje
zastanawiałam się nad oceną. Dałam 8 ponieważ tam bardziej podobała mi się fabuła, ale tu z
kolei głowna aktorka była lepsza- chylę czoła przed panią Aniston. Oba filmy mają podobne
przeznaczenie- wciągnąć widza w lekkie 1,5h z delikatnym wątkiem romantycznym.:) Dla mnie było
bardzo okej, bo lubię coś takiego oglądać. Dodatkowy plus za fajne zakończenie, takiego bym nie
przewidziała.:)

Filmowa12

Mam podobne odczucia. Ciekawa jestem jak oceniłaś "Brzydką prawdę" bo ja dawno tak się nie uśmiałam i dałam 9 - Butler był REWELACYJNY!

ocenił(a) film na 7
Filmowa12

Wątek romantyczny był bardzo przyjemny, gra aktorska Aniston i Butlera na wysokim poziomie. Czas spędzony przy tym filmie był dobrze wykorzystany, warto było do niego siadać. Ale jedna scena mi się strasznie nie podobała- chodzi mi o ten moment gdy główna bohaterka popłakała się na widok bilbordu z zajazdem - po co to było?

ocenił(a) film na 8
Avatar97

Może jakieś wspomnienia ze "szczęśliwych chwil małżeństwa"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones