PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106958}

Dowód

Proof
6,7 27 895
ocen
6,7 10 1 27895
5,6 5
ocen krytyków
Dowód
powrót do forum filmu Dowód

i jeszcze coś...

użytkownik usunięty

Rola Hala powinna przypaść innej twarzy, bo ta wygląda jak piłkarz, czy bywalec warszawskiej utopii, a nie jak doktor.

hahahha, a moze po prostu troche zbyt bardzo stereotypowo myslisz o doktorach, szczegolnie matematykach?

użytkownik usunięty
pshemodow

być może, nie poznałem takich doktorów(a znam ich wiele), którzy odzwierciedlaliby osobę Hala, szczególnie matematyków...:)

jeśli już to "wielu" a nie "wiele".

pshemodow

popracuj nad składnią.

użytkownik usunięty
sokoleoko007

Całe życie będę nad nią pracował. Mam nadzieje, że Twoja uwaga dostarczyła Ci wiele satysfakcji i podniosła morale, które mogłeś stracić przez uwagi innych. Oby tak było, bo jestem Tobie wdzięczny. W końcu popełniłem błąd nieświadomie, a dzięki Tobie uświadomiłem go sobie, przeanalizowałem, przemyślałem, wziąłem głęboko do serca. Trwało to 2 sekundy, widocznie tyle wystarczyło, by go nie popełnić. Dzięki Tobie to wiem i mam nadzieję, że zapamiętam. Nie chciałbym go zrobić ponownie w ważniejszym miejscu niż to.!:) Jeszcze raz dziękuję:)

Jake bywalcem warszawskiej Utopii? Ciekawe.

użytkownik usunięty
DontTouch

Ciekawa jest Twoja interpretacja:)

Też uważam, że Jake Gyllenhaal nie pasuje do tego filmu. Nie ze względu na jego wygląd, ale dialogi i pozostałą obsadę (choć główie chodzi mi o aktorki, bo Hopkins - dla mnie jako jedyny jest przekonujący), film się ciągnie w nieskończoność.

Ja się z tą opinią nie zgadzam. Na mojej uczelni widziałam doktorów i do tego matematyków całkiem przystojnych. To taki stereotyp, że matematycy są dziwni , owszem niechlubna większość tak, ale nie wszyscy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones