PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661371}

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Kami to Kami
7,0 10 443
oceny
7,0 10 1 10443
Dragon Ball Z: Kami to Kami
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Kami to Kami

Dla mnie najlepszy film bardzo czuć dragon ball z jest humor :D Bylo paru przeciwników w dbz
jak ten kot którzy zaprzyjaznili sie z goku jest to po prostu fajny film zajebisty wrecz pokazujacy
ze prawdopodobnie bedzie olany gt i bedzie kontynuowana seria czego wy chcieliscie od tak
krótkiego filmu mi to przypomina 2-3odcinki dragon ball z tyle ze jak dla mnie z lepsza kreska
mi ona nie przeszkadza lecz moglabybyc odrobinke lepsza :) Typu Film z Bardockiem
oczywiscie ogladalem Dragon Ball , Dragon Ball Z , Dragon Ball GT i filmy jestem wielkim
fanem itp :D
Jest to po prostu krótki zajebisty przyjemny dla oka filmik :) Postarali sie ze az sama polityka
zmusila autora do robienia tego filmu :D Dla mnie najgorsze bylo Dragon Ball GT zryte na
maxa w sensie chodzi mi o poczatek ktory trwal dlugo czyli walka z bebi vegeta to byla porazka
20odcinkow walka albo i lepiej juz nie wiem nagle ten ma moc nagle ten potem ten a potem
ten GT jest najgorsze oczywiscie jedynie co mi sie podoba w gt to przemiany w ssj4 i gogeta
ssj4 :) A reszta to dno ^^ Co do tego filmu kozak prawdopodobnie bedzie ssjg zwykly teraz
potem ssjg1 ssjg2 ssj3 itp tez tak moze byc :D Cóż moga tez kontynuacje GT zrobic typu
spotkanie bila z goku ssj4 w ktorym i tak bill by lał goku :D Po prostu w tym filmie jest ukazany
przyjemne elementy ktore mi sie podobaly w dragon ball z oczywiscie walka jak walka :D Co do
filmu z Broly tym starym to tylko podobal mi sie pierwszy reszta znim to juz przeciaganie :D A po
tym filmie mozna poznac ze bedzie kontynuacje wiec czego sie czepiacie walki ? Walka bedzie
i to sporo !! ale ze zlymi Bogami bo ten akurat byl neutralny i polubil goku :D Wyobrazcie se
walke goku i vegety ktorzy przyjmuja nowe transformacje zeby pokonac inny bogów z innych
wszechswiatów . Ja odpoczatku nie uwazalem tego kota za bossa czy cos wroga bo byl spk :P
Nawet po wygladzie widac chyba ze mysleliscie ze byl zly :D Ja tego Boga traktuje jak tego co
nauczyl goku kaiokena a go kazdy zna :D A ten film obejrzalem 5razy :D Dragon Ball Z nie liczyc
bo sporo tak samo Kai :D Ja w tym filmie nie widze wad tylko wy mysleliscie zle ze bedzie
walka i nie wiadomo co no serio mysleliscie walka z kotem :D ? odemnie ocenka max .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones