PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661371}

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Kami to Kami
7,0 10 443
oceny
7,0 10 1 10443
Dragon Ball Z: Kami to Kami
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Kami to Kami

a piszczy jakby miał tarte pilnikiem klejnoty. Francuski głos Songa najlepszy.

ocenił(a) film na 8
nerowing

Rozumiem, że jesteś wychowany na RTL7 i francuskim dubbingu, większość z nas jest, ale aż mnie skręca, jak ktoś mówi "Songo" ;)

ocenił(a) film na 7
JamesHunt

Przepraszam co za błąd:( Jak oglądałeś dragon ball w dzieciństwie i rodzice się pytali co to za bajka ty odpowiadałeś to nie bajka to Anime Anime:D

JamesHunt

JamesHunt - zgadzam się w chu*

JamesHunt

Songo jest wporzo, razem z Szatanem Serduszkiem tworzyli udany duet.

ocenił(a) film na 8
nerowing

mówi się "Goku" albo "Son Goku" i nie Szatan Serduszko tylko Piccolo :)

Cobra93

Mówi się kakarotto

ocenił(a) film na 6
JanekDawajTeBele

Kakarotto to mówi Vegeta, większość osób zwraca się do niego po jego ziemskim imieniu czyli Goku. A co do dubbingu nie mogę się doczekać angielskiego, ale znając życie będą to głosy z Kai, a wolę te klasyczne. Angielski głos Goku jest świetny.

ocenił(a) film na 8
foxmeister

Francuski czy Japoński głos Goku też nie jest zły, najlepszy jest francuski Piccolo ;)

Cobra93

Zgadzam się. Francuski głos Picollo nie do podje***a

majer1221

*Piccolo psia jego mać.

ocenił(a) film na 9
nerowing

Głos pod Son goku podkłada kobieta, więc pewnie ciężko było trzeć jej jaja :D.A poza tym ten głos w japońskiej wersji jest jedynym słusznym.

ocenił(a) film na 7
wiewiur39

Uwierz domyśliłem się o tym, że kobieta podkłada głos pod głównego bohatera:) Songo przepraszam Son Goku przepraszam Kakarotto brzmi jak prawdziwy mężczyzna. Każdy trzydziestolatek brzmi jak w dubbingu Japońskim:)

ocenił(a) film na 8
nerowing

Francuski dubbing jest naprawdę dobry wszystko było by cacy z francuską wersją gdyby nie CENZURA.

nerowing

Dragon Ball tylko i wyłącznie Japoński. Wersja angielska jest żartem. Japoński okrzyk Goku gdy zmienia się w SSJ jest kwintesencją tego anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones