PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661371}

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Kami to Kami
7,0 10 443
oceny
7,0 10 1 10443
Dragon Ball Z: Kami to Kami
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Kami to Kami

Jakżeż to możliwe? Wojownik tak potężny, przyjmujący na klatę ataki zdolne zniszczyć całą
planetę, zwija się z bólu, po tym jak dostał liścia od zwykłej kobiety. Cóż za niekonsekwencja,
brak logiki, widać jak autor się wypalił, brak mu pomysłów.

Ta oczywiście ironia, którą streszczam wasze czepianie się o szczegóły. Bo ja nie rozumiem,
jak ludziom, którzy uważają się za fanów może coś nie pasować. Przecież nie dość, że
Toriyamie nie chce się już bawić w DB, zrobił jednak film specjalnie dla was, to wam jeszcze
źle. Czego wy się spodziewacie? Mieli to zrobić na celuloidach, bo wam 3d nie pasuje? Ja
wiele lat chciałem zobaczyć taka walkę, w której zastosują taką technikę, nawet jak w RTL7 to
leciało, wybiegałem myślami w przyszłość, mając nadzieje, że dane będzie mi zobaczyć takie
pojedynki okraszone tym co współczesna animacja oferuje. Dlaczego doszukujecie się
związków z GT, skoro do wydarzeń które tam nastąpią, ( jeśli ktoś je bierze na poważnie)
mamy jeszcze kilkanaście lat. Akcja tego filmu osadzona jest w niedopowiedzianym
dziesięcioleciu, więc mamy spore fabularne pole do manewru. Po co porównywać stare 40
minutowe kinówki, do tego kanonicznego filmu? Wy chyba nie oceniacie tego całościowo, nie
widzicie jak w tak krótkim czasie, chciano upchnąć wiele elementów i wszystkich zadowolić.

ocenił(a) film na 9
mcjeremiasz

Daremnie się pocisz.... do niektórych żadnymi argumentami nie dotrzesz....

ocenił(a) film na 8
Wad3r

No coś o tym wiem ;P

ocenił(a) film na 7
mcjeremiasz

Za dużo Dramatów oglądasz :D ... Oglądałeś w ogóle jakiś odcinek DB przed filmem :D ?

ocenił(a) film na 8
Boorish

No raczej. Prowadzę hobbistycznie kanał który poświęcony jest tematyce DB. Zapraszam http://www.youtube.com/channel/UCPnLqZQ986RmR1MJ8R2T49A

ocenił(a) film na 3
mcjeremiasz

słaby, bardzo słaby, spodziewałem się zupełnie czegoś innego

ocenił(a) film na 7
mcjeremiasz

jakbyś obejrzał kilak razy serie DB,DB Z wiedziałbyś , że goku podczas rozmowy z przyjaciółmi zmiejsza swój poziom mocy nawet do siły człowieka dlatego liście bulmy go tak spiękły :D

ocenił(a) film na 8
Armirion

Z tym się zgodzę, dobrym przykładem jest jak przed Cell Game na rybach Krilan rzucił w Goku kamieniem :D

ocenił(a) film na 8
Armirion

Nie widzisz, że to miał być idiotyczny przykład?

Armirion

Ja od siebie bym dodał, że choćbym nie wiem jak twardym był facetem, to jednak cios kobiety by bolał. Logiczne chyba, że nie dlatego iż był mocny. ;) Tak samo jak wspomniana sytuacji z Krilanem :) Czasem cios bliskiej osoby boli w środku, a czasem po prostu wypadałoby, żeby bolał. :) No chyba, że chcemy pokazać swoją godność jak Bi Lusi. :)

ocenił(a) film na 8
chronoepc

Eh... wy nie rozumiecie, że chodziło mi o czepianie się takich rzeczy jak walka w przestrzeni kosmicznej itp? Skoro to jest naciągane, to chyba liść w twarz który zabolał tym bardziej. Chodzi mi o nie czepianie się szczegółów, jakby to miała być realistyczna produkcja czy coś.

użytkownik usunięty
Armirion

Jakbyś przeczytał całą wypowiedź, to byś wiedział, że to ironia.

ocenił(a) film na 7

a dzięki zbyt zdenerwowałem się 1 zdaniem :)

mcjeremiasz

wreszcie jakaś normalna wypowiedź

mcjeremiasz

Goku wytrenował się na maxa w ludzkich możliwościach fizycznych i żeby stał się silniejszy używa KI (moc)
Podczas walki walczy za pomocą KI a jak już nie walczy nie używa już KI i nie posiada nadludzkich możliwośći i dlatego go bolały uderzenia od Bulmy

Ale po się tym przejmować skoro to ma być dla zabawy

ocenił(a) film na 8
kajegother

Kajegother, nie mogę się z tobą zgodzić, Goku już jako dzieciak był silniejszy od ludzi i ma dużo większe możliwości od ludzi bo jest sayanem, a sayanie byli przystosowani do dużo większych grawitacji i wysiłków fizycznych od ludzi. KI się używa do fal uderzeniowych, latania, teleportacji i chyba też do transformacji jest niezbędna, bo przecież to energia. Szybkość wytrzymałość i siła to już inna bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones