PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617128}

Drapieżnik wykuty z lodu

Arctic Predator
2,8 813
ocen
2,8 10 1 813
Drapieżnik wykuty z lodu
powrót do forum filmu Drapieżnik wykuty z lodu

To chyba najgorszy film sci-fi jaki widziałem w życiu. Wszystkie elementy filmu są położone
równo.
1. Scenariusz jest jest kosmicznie głupi, do tego elementy absurdalne mieszają się z
absolutnie przewidywalnymi.
2. Aktorzy to jakaś parodia.
3. Dialogi są jeszcze gorsze niż aktorzy.
4. Koszmarne efekty jak na film z 2010.

Ogółem: dno. Jednakże całość uratowała "aż przeciętna" historia potwora. Dzięki temu
dotrzymałem do końca i chciałem zobaczyć finał, dlatego dałem mu całe 2 :)

Slay_PL

Ten film jest do tego stopnia słaby i głupi, że nie mógł zostać spaprany przypadkiem. Moim zdaniem taki właśnie w założeniu miał powstać - idiotyczny do potęgi pod każdym względem - a to uczyniło go nawet zabawnym. :)

Slay_PL

ten potwór to poprostu po kilku chwilach patrzenia na niego niezdzierrzyłem go poprostu wole jak jest stary szmaciany niż te komputerowe badziewie bo widać jak jest nakładane !!

ocenił(a) film na 1
Slay_PL

Zasługuje na 1.

Scena z radarem i helikopterem 10/10 ... tak samo jak stoi obok tej koparki "pogłębiacza", normalnie 10/10 ..
.. albo jeszcze lepsza scena ! 20latek na antarktydzie ma pistolet i strzela do skutera który jest na gaz, a po czym eksploduje niczym granat na malucieńkie kawałeczki, a w następnej scenie jest cały, tylko trochę przysypany śniegiem.. tych scen jest tam tyle... że po prostu cały film taki jest. Dno, jak na 2010 rok, to gnioty powinny być lepsze.

A najlepsze jest to "A jak zmieni się w gaz ?! O jejku wszyscy ludzie na ziemii zginą!" Tak, zje ciepło na całej ziemii.... i w ogóle woda która "myśli i się uczy" .... OMG ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones