PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 293
oceny
6,4 10 1 53293
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Jeden z nielicznych filmów, które bardzo przyjemnie ogląda się w 60fps.

Bezkompromisowość głównego bohatera przypomniała mi trochę pierwszego RoboCopa i chwała twórcom za to, że wpisali się trochę w tę stylistykę.

goodfiles26

Jaką ku... grafikę ?! To nie jest gra.

ocenił(a) film na 7
hal9000_mk2

To nie jest gra? O ku@#!, a ja głupi myślałem, że zrobiłem high score na sam koniec.

Grafika? A taka ku@#!, że film oglądany (jak już ku#@! napisałem) w 60 fps graficznie właśnie przypomina grę 3D.

Na przyszłość proponowałbym nie zabierać się za komentowanie cudzych wpisów nie rozumiejąc lub też nie będąc w stanie zrozumieć prostego żartu lub skrótu myślowego.

Masz coś jeszcze do dodania, cieciu rzeczy oczywistych?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
hal9000_mk2

To wszystko co miałeś dodania? Wow, chyba dalej nic nie zakumałeś. Gównojadem to cię stary zrobił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
goodfiles26

A w jaki sposób obejrzeć to w 60FPS??

goodfiles26

Udany film. Ciekawa historia, zdjęcia, akcja. Niestety film przyniósł słabe zyski producentom i prawdopodobnie nie będzie drugiej cześci :( Moim zdaniem zaletą filmu było to, że zaklasyfikowano go do kategorii R, ale przez to mniał mniej widzów. Gdyby powstała wykastrowana wersja PG13 to by ten film znacznie stracił. Bywa, że dobre filmy np. jak Zombieland czy Dredd nie mają sequeli, a tandeta ciągnie się w seriach.

ocenił(a) film na 8
goodfiles26

Mógłbyś mi wyjaśnić jak to obejrzeć w tych 60 FPS?? wszystkie ripy w sieci w tym 3D są w 24 klatkach

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Yo! Ściągnij sobie jakieś softwarowe frame interpolation, np. SmoothVideo Project (SVP)

https://www.svp-team.com/wiki/Main_Page

Dodatkowo wymagany był Avisynth, nie wiem jak teraz, być może jest od razu w paczce z instalką.

ocenił(a) film na 8
goodfiles26

oooo to takie rzeczy mało mnie interesują,myślałem ze jest specjalna wersja filmu w 60fps jak swego czasu pierwszy Hobbit był w 48 klatkach w kinach i w sieci

ocenił(a) film na 7
Danio31b

To właśnie frame w połączeniu ze specyficzną plastyką filmu, nastawioną głównie na kina 3d, robi "grafikę", o której wspomniałem. Warto spróbować.

ocenił(a) film na 7
goodfiles26

I specyficzny klimat, który nie każdemu będzie odpowiadać... ale niewątpliwie klimat ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones