PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 423
oceny
7,2 10 1 224423
7,3 39
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

Oscar za soundtrack

ocenił(a) film na 8

Ten film powinien dostać Oscara za soundtrack - nightcall itd coś genialnego ;)

Putis_K

Faktycznie ścieżka dźwiękowa była dobra. Jednak film mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

No ja niestety po dłuższym czasie trochę jednak zmniejsze ocenę..tak do 8, aczkolwiek wciąż uważam, że film jest wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Putis_K

Dla mnie osobiście oscar za piosenkę "real hero ". Poezja-idealnia wmontowana wtedy,kiedy trzebabyło

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Kavinsky - nightcall, polecam przejść się tak koło 23 z tym kawałkiem + słuchawki, ewentualnie przejechać po mieście. Wtedy dopiero można dostrzec urok tej piosenki, ale Real Hero też genialne. Ogólnie to większość piosenek była genialna. Takie stylizowane na lata 80, to jest właśnie fajne w tych utworach, a film dobrze zagrany, całość tworzy takie dobre 7,8/10.

użytkownik usunięty
Putis_K

Jak nie znasz to polecam https://www.youtube.com/channel/UCD-4g5w1h8xQpLaNS_ghU4g

Kopalnia muzyki elektronicznej o posmaku 80 we współczesnym wykonaniu.

ocenił(a) film na 9
Putis_K

Zgadzam się. Wracałem często z pracy w nocy do domu ze słuchawkami i cała płyta. Ten feeling, miasto nocą. Nightcall i Hero. Niesamowite doświadczenie.

Putis_K

Dzieki za namiar zukałem kto jest wykonawcą tego utworu Drive i muzyka do filmu na najwyzszym poziomie. pozDM

ocenił(a) film na 8
Putis_K

I dostac w leb przy okazji. Chodzenie w nocy ze sluchawkami to proszenie sie o klopoty.

ciosina

oj nie masz jaj

ocenił(a) film na 9
Putis_K

dokładnie

ocenił(a) film na 8
Putis_K

Zgadza się. Te dwie piosenki są świetne. Nadają się do samotnej przejażdżki nocą po mieście.

Putis_K

Jakby była taka kategoria to może by dostał:) Kategoria najlepsza muzyka obejmuje tylko oryginalnie napisane soundtracki.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Być może ;)

użytkownik usunięty
Putis_K

Zapożyczonymi utworami nie można wygrać Oscara.

Putis_K

Za fabułę też bo nie jeden kochał tak jak on.

ocenił(a) film na 7
Putis_K

W filmie słyszymy muzykę skomponowaną wcześniej dla filmu "Inland Empire"

ocenił(a) film na 7
Putis_K

http://z0r.de/6758

ocenił(a) film na 10
plantum

Świetna muzyka genialna

ocenił(a) film na 9
Putis_K

Muza genialna

ocenił(a) film na 7
Baz64

W podobnym klimacie polecam cd Lazerhawk - Skulls and Sharks, chyba jak na razie najlepsza rzecz, którą znalazłem z klimatu synthwave. jak ktoś wyżej wspomniał, muzyka idealne do nocnej jazdy samochodem

ocenił(a) film na 5
JakeW

Z tego gatunku dodał bym jeszcze com truise, brzmi jak soundtrack do zmysłowego filmu sci fi.

ocenił(a) film na 7
Putis_K

Zakochałam się w tym soundtracku :-) obecnie mój numer 1 ;-)

AweMir

Polecam zapoznać się w takim razie z twórczością :

Peterubator
Carpenter Brut
GUNSHIP
Gost

tak na dobry początek przygody z newsynthave

Putis_K

Polecam ten kanał w takim razie

https://www.youtube.com/channel/UC6ghlxmJNMd8BE_u1HR-bTg

ocenił(a) film na 6
Putis_K

Film stara się przykuć uwagę fajnym synthwavem, ale ogólnie fabularnie jest to kompletny niewypał.

ocenił(a) film na 7
Putis_K

Zgadzam się. Muzyka to istne cudo.

ocenił(a) film na 8
Putis_K

Podbijam temat. Powinien. Mimo upływu lat nadal elektryzuje...

Putis_K

W takim razie polecam obserwować na youtube konto "Italians do it better" - to jest nazwa wytwórni która dała numery do soundtracka (np. Desire jest od nich)

Putis_K

Ale tylko za to, bo film zwyczajny, nic specjalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones